2012 02 15

Girtais LKL teisėjus išvadinęs „Kėdainių“ direktorius Marijus Stankevičius plonins piniginę

2000 litų – tiek turės sumokėti „Kėdainių Triobet“ klubo direktorius Marijus Stankevičius, neblaiviais išvadinęs Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“ komisarą ir teisėjus.
„Kėdainiai Triobet“ komanda
„Kėdainiai Triobet“ komanda / kedainiaitriobet.lt nuotr.

Tokį sprendimą trečiadienį priėmė Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Etikos, drausmės ir apeliacinė komisija, išnagrinėjusi LKL kreipimąsi.

Komisija konstatavo, kad M.Stankevičius, nepateikdamas įrodymų dėl savo viešų komentarų pagrįstumo ir veikdamas kaip „Kėdainių Triobet“ klubo atstovas, sumenkino Lietuvos krepšinio reputaciją ir įvaizdį.

M.Stankevičius pratrūko praėjusių metų gruodį, kai „Kėdainiai Triobet“ išvykoje apmaudžiai pralaimėjo (76:78) „Neptūnui“.

„Aš suprantu, kai teisėjai su šeimininkais ar dar su kuo nors prisėda po rungtynių – tai asmeninis jų reikalas. Bet jokiu būdu ne prieš arba, juolab, per patį mačą“, – tada piktinosi M.Stankevičius. Jis tvirtino, kad teisėjas ir komisaras vėlavo pratęsti rungtynes po didžiosios pertraukos, nes užtruko vienoje iš „Švyturio“ arenos patalpų.

Minėtam mačui teisėjavo Saulius Paškevičius, Andrius Maleckas ir Virginijus Urbšys, o komisaru dirbo Juozas Storpirštis.