2015 02 06

„Hoptrans-Sirenos“ iškovojo penktą pergalę iš eilės LMKL pirmenybėse

Lengvą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (10/11), kurios svečiuose 74:53 (26:11, 18:6, 16:17, 14:19) pranoko „Šiaulių-Universiteto“ (0/21) komandą.
Gintarė Jasiunskaitė
Gintarė Jasiunskaitė / lmkl.lt nuotr.

Persvarą „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo krautis jau pirmajame kėlinyje. Sužaidus kiek daugiau nei pusę kėlinio, Gintarės Jasiunskaitės vedamos kaunietės pirmavo 15:8, o ketvirtį baigė jau būdamos priekyje dviženkliu skirtumu – 26:11. Per antrąjį kėlinį „Šiaulių-Universiteto“ ekipa sugebėjo pelnyti vos 6 taškus, taip leisdamos „Hoptrans-Sirenoms“ dar labiau padidinti pranašumą. Antrojo ketvirčio viduryje kaunietės pirmavo jau dvigubai – 34:17, o ilsėtis išėjo jau būdamos priekyje 44:17.

Nors trečiąjį ketvirtį šiaulietėms pavyko laimėti 17:16, tačiau turimo deficito tai nesumažino. Apsukų nemažinusios „Hoptrans-Sirenos“ po trijų kėlinių išlaikė 26 taškų pranašumą – 60:34. Paskutinis ketvirtis jau nieko nebelėmė. „Hoptrans-Sirenos“ varžovėms priartėti neleido, išlaikė per pirmuosius tris kėlinius susikrautą pranašumą ir šventė pergalę 74:53.

„Šiauliai-Universitetas“: S.Kuodienė (8 atk. kam., 18 naud. bal.) 18, A.Tamutytė (9 atk. kam., 18 naud. bal.) 15, I.Mikėlėnaitė 9, K.Turomsha 7.

„Hoptrans-Sirenos“: G.Jasiunskaitė (5 atk. kam.) 20, A.Baronėnaitė (6 atk. kam., 20 naud. bal.) 17, E.Liutkutė ir R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė po 9, K.Balčiūnaitė (7 atk. kam., 7 rez. perd., 6 perimt. kam., 23 naud. bal.) 7.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius