2014 01 15

„Hoptrans-Sirenos“ užsitikrino Baltijos krepšinio čempionato reguliariojo sezono nugalėtojų vardą

Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) trečiadienį Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ namuose 85:61 (22:26, 9:16, 23:10, 31:9) įveikė Kijevo „Tim-Scuf“ (Ukraina) krepšininkes ir užsitikrino reguliariojo sezono nugalėtojų vardą.
"Hoptrans-Sirenų" komanda ir treneris Linas Šalkus

Lino Šalkaus treniruojama Lietuvos ekipa iš devynerių rungtynių laimėjo aštuonerias.

Trečiadienį viešnios po pirmojo kėlinio pirmavo 26:22, po antrojo – 42:31, o 23-iąją min. įgijo 12 taškų persvarą (46:34). Bet po to „Hoptrans-Sirenos“ laimėjo šešių minučių atkarpą net 18:4 ir persvėrė rezultatą 52:50.

35-ąją min. aikštės šeimininkės atitrūko 68:55, o paskutinėmis rungtynių minutėmis dar labiau padidino persvarą.

„Hoptrans-Sirenos“: Iveta Šalkauskė 27, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 22, Santa Okockytė - 15, o Milda Sauliūtė - 9.

„Tim-Scuf“: Vita Gorobec 15, Darija Zavidna ir Miriam Uro-Nillie po 13, Liudmila Naumenko (9 atk. kam.) 8.

Aikštės šeimininkės iš 36 dvitaškių pataikė 23 (63,9 proc.), iš 13 tritaškių - tik 2 (15,4 proc.), o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 29-38.

Antradienį „Hoptrans-Sirenos“ namuose nugalėjo Ukrainos klubą 78:64. Paskutines BWBL reguliariojo sezono rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais sausio 25 dieną namuose su Rygos „RSU-Merks“ (Latvija) ekipa.