2010 02 25

„Hornets“ be Songailos vėl pralaimėjo (visi rezultatai, video)

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė devintą vietą Vakarų konferencijoje užimantis ir be traumą besigydančio Dariaus Songailos rungtyniaujantis Naujojo Orleano „Hornets“ (30 pergalių bei 28 pralaimėjimai) klubas.
Nežaidžiant D.Songailai „Hornets“ priekinei linijai nepavyko sustabdyti A.Boguto. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienį svečiuose „Hornets“ krepšininkai 95:115 (28:31, 27:30, 17:28, 23:26) nusileido ketvirtą pergalę iškovojusiai bei septintoje pozicijoje esančiai Milvokio „Bucks“ (28/28) komandai.

26 taškais prie trečią vietą Centriniame divizione užimančios Milvokio ekipos pergalės prisidėjo Andrew Bogutas (13 atkovotų kamuolių), 18 – Johnas Salmonsas, 13 – Jerry Stackhouse'as, po 10 – Luke'as Ridnouras bei Lucas Richardas Mbahas a Moute'as (10 atk. kam.).

Trečioje pozicijoje Pietvakarių divizione esančio „Hornets“ klubo gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Marcusas Thorntonas (25 tšk.), Darrenas Collisonas (22 tšk.), Davidas Westas (19 tšk.) ir Predragas Stojakovičius (11 tšk.).

Nowitzkis ir Terry kartu pelnė 61 tašką, „Mavericks“ įveikė „Lakers“

Įspūdingo Dirko Nowitzkio ir Jasono Terry žaidimo puolime dėka Dalaso „Mavericks“ ekipa iškovojo pergalę. NBA rungtynėse namie „Mavericks“ 101:96 (20:23, 29:27, 25:22, 27:24) nukovė NBA čempionus Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

„Mavericks“ komandai tai buvo jau penktoji pergalė iš eilės.

Iki mačo pabaigos likus žaisti beveik 5 minutes Kobe Bryantas buvo priartinęs „Lakers“ ekipą iki 4 taškų (86:90), bet netrukus „Mavericks“ klubas pelnė 5 taškus be atsako ir skirtumas šoktelėjo iki 9 taškų – 95:86.

Nors per paskutinę minutę K.Bryantas dar buvo sumažinęs „Mavericks“ atotrūkį iki 3 taškų, taikliai baudas mesdami šeimininkai pergalės iš savo rankų nebeišleido.

Šiame mače Dalaso ekipą į priekį tempė D.Nowitzkis ir J.Terry, kurie atitinkamai pelnė 31 ir 30 taškų. Vien per ketvirtą kėlinį abu šie krepšininkai kartu pelnė net 20 iš 27 iš komandos pelnytų taškų.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzkis 31 (9 atk. kam., 11/11 baudų), Jasonas Terry 30, Jasonas Kiddas 14 (13 rez. perd.), Brendanas Haywoodas 11 (9 atk. kam.), Shawnas Marionas 10.

„Lakers“: Lamaras Odomas 21, Kobe Bryantas 20, Ronas Artestas 13, Derekas Fisheris 12, Pau Gasolis 11, Andrew Bynumas 10 (11 atk. kam.).

„Spurs“ sustabdė Duranto rezultatyvių rungtynių seriją

Dvidešimt devynis mačus iš eilės rinkęs bent po 25 taškus Kevinas Durantas atsimušė į San Antonijaus „Spurs“ gynybą. Praėjusios nakties Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse K.Durantas pelnė 21 tašką, o jo Oklahomos „Thunder“ 87:95 (27:23, 15:25, 25:20, 20:27) nusileido „Spurs“.

J.Duranto rezultatyvių rungtynių serija buvo antra pagal ilgį per visą NBA istoriją. Tik Michaelas Jordanas yra daugiau rungtynių iš eilės rinkęs bent 25 taškus. Geriausias visų laikų krepšininkas tokį rezultatą pasiekė 40 rungtynių iš eilės.

Antausį Durantui rėžė Emanuelis Ginobili. Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes argentinietis blokavo Duranto bandymą įdėti į krepšį ir taip neleido persverti rezultato „Thunder“ naudai.

„Tiesa pasakius, tikėjausi, kad per mane įdės“, – po dvikovos prisipažino „Spurs“ gynėjas.

Vėliau E.Ginobili pataikė tolimą metimą ir padėjo tašką rungtynėse.

Per 29 rungtynes J.Durantas vidutiniškai pelnydavo 32,4 taško, o krepšį atakuodavo 50,8 proc. taiklumu.

„Spurs“: Emanuelis Ginobili 26 (9 atk. kam.), Timas Duncanas 19 (15 atk. kam.), George'as Hillas 16.

„Thunder“: Kevinas Durantas 21, Jeffas Greenas 19, Russellas Westbrookas 17, Thabo Sefolosha 12 (13 atk. kam.).

30 taškų pelnęs ir be klaidų atakavęs Howardas atvedė „Magic“ į pergalę

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šiąnakt iškovojo Dwighto Howardo vedama Orlando „Magic“ komanda. Ji išvykoje 110:92 (23:18, 37:25:34, 25:18) nepaliko jokių vilčių Hiustono „Rockets“ krepšininkams.

Lemiamą spurtą „Magic“ surengė antrame kėlinyje. Jam įpusėjus, komandas teskyrė 4 taškai (33:29), bet beveik 5 minučių atkarpą svečiai iš Orlando laimėjo spurtu 19:3 ir po taiklaus Jameero Nelsono dvitaškio „Magic“ pranašumas šoktelėjo iki 20 taškų (52:32).

Po ilgosios pertraukos žaidimas išsilygino, o ketvirtame kėlinyje „Rockets“ ekipai buvo pavykę sumažinti savo deficitą iki vienaženklio skaičiaus. Vis dėlto arčiau nei 9 taškai „Magic“ krepšininkai neprisileido ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Hjustono komandos gynyba buvo bejėgė stabdant Howardą. Puolėjas per 34 minutes pataikydamas visus 11 mestus dvitaškius ir 8 baudas iš 12, pelnė 30 taškų. Krepšininkas taip pat atkovojo 16 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Magic“: Dwightas Howardas 30, Jameeras Nelsonas 17 (9 rez. perd.), Vince‘as Carteris 16 (7 rez. perd.), Rashardas Lewisas 13.

„Rockets“: Aaronas Brooksas 24 (8 rez. perd.), Kevinas Martinas 19, Shane‘as Battieras 14 (9 atk. kam.), Chase‘as Budingeris 13, Jaredas Jeffriesas 9, Davidas Andersenas 8.