2010 11 10

Ilgauskas ir „Heat“ pralaimėjo po pratęsimo (video)

Trečią nesėkmę aštuntose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečią vietą Rytų konferencijos Pietryčių divizione užimantis Žydrūno Ilgausko Majamio „Heat“ klubas.
P.Millsapas nugalėtojams pelnė 46 taškus - daugiausia per karjerą
P.Millsapas nugalėtojams pelnė 46 taškus – daugiausia per karjerą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antradienį namuose „Heat“ krepšininkai po pratęsimo 114:116 (25:13, 26:19, 24:30, 29:42, 10:12) nusileido antroje pozicijoje Vakarų konferencijos Šiaurės Vakarų divizione esančiai Jutos „Jazz“ (4 pergalės ir 3 pralaimėjimai) komandai, nors antrame kėlinyje turėjo net 22 taškų persvarą.

„Mes turėjome visas galimybes laimėti šias rungtynes, tačiau nesugebėjome to padaryti“, – po mačo teigė „Heat“ treneris Erikas Spoelstra.

Lietuvis arenos šeimininkams pelnė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo bei triskart prasižengė. Per 17 žaidimo minučių (16:57) Ž.Ilgauskas pataikė 3 dvitaškius metimus iš 6.

„Heat“ gretose trigubu dubliu – 29-uoju per visą karjerą NBA lygoje – pasižymėjo LeBronas Jamesas: 20 taškų, 14 rezultatyvių perdavimų bei 11 sugriebtų kamuolių.

39 taškus į svečių krepšį įmetė Dwyane'as Wade'as, 17 – Chrisas Boshas, 11 – Jamesas Jonesas, 10 – Carlosas Arroyo.

46 taškais (karjeros rekordas) prie pergalės prisidėjo Paulas Millsapas, 21 – Deronas Williamsas (14 rezultatyvių perdavimų), 16 – Andrejus Kirilenka, 12 – C.J.Milesas.