2009 01 31

Ilgauskas savo sugrįžimą pažymėjo dvigubu dubliu

Žydrūnas Ilgauskas sugrįžo į rikiuotę, o jo komanda iškovojo įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Penktadienį Klivlando „Cavaliers“ (36 perg./9 pral.) klubas namuose 112:95 (26:26, 28:28, 29:19, 29:22) įveikė Los Andželo „Clippers“ (10/36) ekipą, kuriai tai buvo ketvirtoji nesėkmė iš eilės.
Žydrūnas Ilgauskas
Žydrūnas Ilgauskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Cavs“ šį sezoną savo arenoje laimėjo visus 22 mačus.

Du kėlinius vyko kova „taškas į tašką“, prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus - 54:54. Trečiajame ketvirtyje aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir nuolat didino skirtumą.

Nuo sausio pradžios dėl kojos traumos nerungtyniavęs Ž.Ilgauskas rungtynes pradėjo starto penketu ir pasižymėjo atlikdamas „dvigubą dublį“ – vienintelį šioje dvikovoje. Vidurio puolėjas per 29 minutes įmetė 20 taškų (10/16 dvitaškių, 0/1 tritaškio), sugriebė 11 atšokusių kamuolių (4 - puolime), dusyk suklydo ir kartą pažeidė taisykles.

Rezultatyviau už lietuvį jo komandoje žaidė tik LeBronas Jamesas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Mo Williamsas (5/6 tritaškių, 6 rez. perd.), surinkęatitinkamai 25 ir 23 taškus. Aleksandras Pavlovičius ir Wally Szczerbiakas pridėjo po 15 taškų.

Pralaimėjusiems Ericas Gordonas (5/8 tritaškių) pelnė 27, Steve'as Novakas (5/10 tritaškių) – 19, Alas Thorntonas – 14 taškų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius