2009 12 22

Ilgauskas žaidė mažai, bet „Cavaliers“ laimėjo (nuotraukos, visi rezultatai)

Pergalę po pralaimėjimo praėjusiose rungtynėse iškovojo vieni NBA lyderiai Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai. Jie išvykoje 109:91 (29:30, 30:23, 23:22, 27:16) įveikė Fynikso „Suns“ komandą.
Ž.Ilgauskas pirmą kartą šį sezoną taškų nepelnė
Ž.Ilgauskas nugalėtojų gretose žaidė vos 13 minučių. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sezono pradžioje užtikrintai rungtyniavę Finikso krepšininkai pastaruoju metu ėmė strigti. Per pastarąsias 11 rungtynių „Suns“ iškovojo tik keturias pergales.

Praėjusios nakties pralaimėjimas Finikso ekipai buvo pirmasis namie šį sezoną.

Ketvirtame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes Jaredas Dudley metimu iš po krepšio buvo sumažinęs „Suns“ atsilikimą iki 6 taškų (86:92), tačiau netrukus Mike‘as Brownas paprašė minutės pertraukėlės ir svečių žaidimas pagerėjo.

„Cavaliers“ krepšininkai į šeimininkų bandymą priartėti atsakė įspūdingu spurtu 15:0 ir abejonių, kas laimės, neliko.

Nugalėtojų gretose Žydrūnas Ilgauskas žaidė tik 13 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29, Maurice‘as Williamsas 24, Andersonas Varejao 13, Delonte‘as Westas 12, J.J.Hicksonas 10.

„Suns“: Steve‘as Nashas 18 (10 rez. perd.), Amare‘as Stoudemire‘as 14 (12 atk. kam., 6 kld.), Channingas Frye 13, Grantas Hillas 12, Jaredas Dudley 11, Jasonas Richardsonas 8.