2012 10 23

Indėlis į „Raptors“ pergalę: Jonas Valančiūnas įsūdė 10 taškų, Linui Kleizai treneriai leido pailsėti

Ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ikisezoninėse rungtynėse savo arenoje šventė Jono Valančiūno ir Lino Kleizos atstovaujama Toronto „Raptors“ (5/1) komanda. Kanados klubas 104:95 (23:27, 24:21, 29:27, 30:18) įveikė Milvokio „Bucks“ (2/4) krepšininkus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas įsitvirtina „Raptors“ ekipoje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos mačą pradėjo startiniame penkete. Jis per 28 minutes pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 8/10 baud.), atkovojo 8 ir perėmė vieną kamuolį, blokavo 4 metimus, tačiau po du kartus suklydo bei prasižengė.

Tuo tarpu L.Kleiza trenerio sprendimu nerungtyniavo.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes po Monta Elliso metimo „Raptors“ pranašumas buvo ištirpęs iki dviejų taškų (94:92). Visgi po to šeimininkai užspaudė varžovus gynyboje, o Kyle‘as Lowry pelnė penkis taškus, J.Valančiūnas pridėjo vieną ir Toronto ekipa užsitikrino pergalę (100:92).

Lietuvių klubas kitas draugiškas rungtynes žais spalio 26 dieną, kada išvykoje susitiks su Memfio „Grizzlies“. Kanados ekipai tai bus paskutinis pasitikrinimas prieš NBA reguliariojo sezono pradžią.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21 (7/16 dvit., 7/10 baud.), Andrea Bargnani 17, Kyle‘as Lowry 15, Jonas Valančiūnas, Amiras Johnsonas ir Alanas Andersonas po 10, Johnas Lucasas 8.

„Bucks“: Monta Ellis 26 (9/21 dvit., 2/3 trit., 2/3 baud.), Mike‘as Dunleavy 21, Ersanas Ilyasova 19, Samuelis Dalambertas ir Brandonas Jenningsas (10 rez. perd.) po 6.

Kitų pirmadienio NBA lygos ikisezoninių rungtynių rezultatai: Dalaso „Mavericks“ – Naujojo Orleano „Hornets“        87:74, Filadelfijos „76ers“ – Niujorko „Knicks“ 98:90, Finikso „Suns“ – Sakramento „Kings“ 103:88, Portlando „Trail Blazers“ – Jutos „Jazz“ 120:114, Los Andželo „Clippers“ – „Golden State Warriors“ 88:71.