Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš lietuvių kovą dėl Europos taurės tęs tik Seibutis

R.Seibutis ir „iurbentia“ suklupo Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje
„Scanpix“ nuotr. / R.Seibutis taškų nepelnė
Šaltinis: BNS
0
A A

Antradienį baigėsi antrojo pagal pajėgumą Europos taurės (EuroCup) vyrų krepšinio turnyro Last 16 varžybos, po kurių paaiškėjo, kad kovą dėl taurės toliau tęs tik Renaldo Seibučio Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija) klubas.

Turnyro ketvirtfinalyje „Bizkaia“ krepšininkai susitiks su Nymburko ČEZ (Čekija) ekipa. Pirmosios rungtynės kovo 24–ąją bus žaidžiamos Čekijoje, o atsakomosios po savaitės – Ispanijoje.

Kitos Europos taurės turnyro ketvirtfinalio poros:

Berlyno „Alba“ (Vokietija) – Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis);
Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija) – Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija);
Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) – Atėnų „Panellinios“ (Graikija).

Jau anksčiau vietą ketvirtfinalyje užsitikrinusi „Bizkaia“ komanda antradienį svečiuose 70:77 (21:19, 19:22, 16:19, 14:17) nusileido Atėnų „Panellinios“ (Graikija) krepšininkams ir užsitikrino pirmą vietą K grupėje, nes pirmąjį šių klubų susitikimą ispanai laimėjo dvidešimties taškų skirtumu – 81:61.

Vos 4 minutes ir 21 sekundę aikštelėje praleidęs lietuvis spėjo tik prasižengti.

Kitose K grupės rungtynėse Trevizo „Benetton“ (Italija) ekipa su Donatu Motiejūnu namuose 86:70 (20:20, 24:20, 25:11, 17:19) nugalėjo Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) penketuką ir, iškovojusi antrąją pergalę, pakilo tik į trečią vietą grupėje.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 5 taškais bei perimtu kamuoliu. Nepilnas 9 minutes (07:48) žaidęs D. Motiejūnas prametė dvitaškį, pataikė vienintelį mestą tritaškį, realizavo 2 baudų metimus iš 4, sykį suklydo ir išnaudojo 5 pražangų limitą.

Galutinė K grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)                  4  2  447:400
2. Atėnų „Panellinios“ (Graikija)               4  2  462:457
––––––––––
3. Trevizo „Benetton“ (Italija)                 2  4  450:460
4. Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija)          2  4  410:452

Dar turėjęs galimybių į atkrintamąsias varžybas patekti Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas su Sauliumi Štombergu antradienį išvykoje 81:91 (19:24, 15:22, 21:27, 26:18) nusileido Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija) krepšininkams ir, patyrę trečiąjį pralaimėjimą, liko trečias J grupėje.

S. Štombergas per 5 minutes (4:57) pelnė vos 2 taškus (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 1/2) ir kartą suklydo.

Kartu su Valensijos ekipą kelialapį į ketvirtfinalį iškovojo ir antrą vietą J grupėje užėmusi Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) komanda, svečiuose 111:98 (32:22, 19:29, 16:23, 44:24) nugalėjusi šeštąją nesėkmę iš eilės patyrusią grupės autsaiderę Simo Jasaičio Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ (Turkija) ekipą.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 21 tašką, atkovojo 4 kamuolius bei po sykį suklydo ir prasižengė. Per 31 su puse minutės (31:23) S. Jasaitis pataikė 5 tritaškius iš 9 bei 3 dvitaškius iš 4.

Galutinė J grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija)       5  1  487:465
2. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)                4  2  507:480
––––––––––
3. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                     3  3  477:484
4. Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ (Turkija)  0  6  526:568

Kitų antradienį įvykusių šeštojo turo rungtynių rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

I grupė –
Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija) – „Aris BSA 2003“ (Graikija)               79:75
Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija) – Berlyno „Alba“ (Vokietija)         62:68

Galutinė I grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Berlyno „Alba“ (Vokietija)                   4  2  419:409
2. Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija)          3  3  447:407
––––––––––
3. Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija)          3  3  408:431
4. Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija)                2  3  420:447

L grupė –

„Gran Canaria 2014“ (Ispanija) – Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)      81:58
Nymburko ČEZ (Čekija) – Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija)                 84:94

L grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija)   4  2  440:431
2. Nymburko ČEZ (Čekija)                        4  2  447:446
––––––––––
3. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)           3  3  440:426
4. Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija)             2  4  474:498

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į ULEB Eurolygą savininkas paaiškės finalo ketverto turnyre, kuris balandžio 17–18 dienomis vyks Vitorijoje (Ispanija).

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek