2013 01 11

Įsibėgėjantys „Pacers“ krepšininkai įveikė ir „Knicks“

Ketvirtame kėlinyje spurtavusi ir 13 taškų iš eilės be atsako pelniusi „Indiana Pacers“ ekipa pratęsė jau vertą dėmesio pergalių seriją namie. NBA čempionato mače „Pacers“ iškovojo jau 22-ąją pergalę turnyre, 81:76 (16:14, 23:20, 19:26, 23:16) pranokusi „New York Knicks“. Tai buvo devintoji „Pacers“ sėkmė iš eilės savo žiūrovų akivaizdoj
„Indiana Pacers“ komandos žaidėjai
„Indiana Pacers“ komandos žaidėjai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Krepšinis

Praėjusiose rungtynėse „Pacers“ įveikė Rytų konferencijos lyderį „Miami Heat“ klubą. Tiesa, 23 laimėjimus ir 12 nesėkmių turinti „Knicks“ trečiadienį vertėsi be savo lyderio Carmelo Anthony, kurį NBA už bandymus kurstyti muštynes suspendavo vienerioms rungtynėms.

Po 21-ojo čempionato rato „Pacers“ buvo iškovojęs tik 10 pergalių, tačiau per pastarąsias 15 dvikovų laimėjo 12 akistatų.

Indianos ekipos pergalę lėmė spurtas ketvirtajame kėlinyje. „Pacers“ atsiliko 58:62, tačiau tuomet varžovams neleido pelnyti taškų beveik 8 minutes ir patys susikrovė apčiuopiamą persvarą – 71:62.

Nugalėtojams Paulas George‘as (11 atk. kam., 6 per. kam.) surinko 24, Ianas Mahinmi – 13, Lance‘as Stephensonas – 9 taškus.

Pralaimėjusiems J.R.Smithas ir Tysonas Chandleris (15 atk. kam.) pelnė atitinkamai 25 ir 12 taškų.

Antrą nesėkmę iš eilės NBA rungtynėse patyrė, tačiau penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderio poziciją išsaugojo nugalėtojo titulą ginantis „Heat“ (23 pergalės ir 11 pralaimėjimų) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose Majamio ekipa po nesėkmingai sužaistos antrosios mačo pusės 90:92 (21:18, 31:21, 16:24, 22:29) turėjo pripažinti į septintąją vietą Vakarų konferencijoje pakilusių „Portland Trail Blazers“ (20 pergalių ir 15 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.

28 taškus ketvirtą pergalę iš eilės čempionate iškovojusiems arenos šeimininkams pelnė Nicolas Batumas, 20 – LaMarcusas Aldridge'as (15 atkovotų kamuolių), 18 – Wesley'is Matthewsas, 10 – Damianas Lillardas, 8 -J.J. Hicksonas (10 sugriebtų kamuolių).

Čempionų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Chrisas Boshas (29 tšk.), Dwyane'as Wade'as (18 tšk.), LeBronas Jamesas (15 tšk., 10 atk. kam., 9 rezultatyvūs perdavimai) bei Ray'us Allenas (15 taškų).