Publikuota: 2012 balandžio 16d. 19:48 , atnaujinta: 2012 balandžio 16d. 20:39

Įsibėgėję „Šiauliai“ pergalingai pradėjo ir LKL ketvirtfinalį

Antanas Sireika
Tomo Tumalovičiaus/reporteris.com nuotr. / Antanas Sireika

„Šiaulių“ krepšininkai užtikrinta pergale pradėjo lemiamas sezono kovas. Pirmajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijos mače Antano Sireikos auklėtiniai 89:74 (23:22, 22:14, 20:19, 24:19) pranoko Klaipėdos „Neptūno“ klubą.

„Šiauliai“ atitrūko po didžiosios pertraukos, kai pirmą kartą rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (52:40). „Neptūnas“ ketvirtajame kėlinyje pabandė atkurti intrigą (65:59), tačiau šeimininkai netrukus susigrąžino saugų pranašumą.

„Šiauliai“: Cameronas Longas 22, Darius Gvezdauskas 11, Julius Jucikas 11 (9 atk. kam.), Valdas Vasylius 10, Vitalijus Liutyčius 9.

„Neptūnas“: Mantas Ruikis 23, Laurynas Mikalauskas 17, Aidas Viskontas 10.

Serijoje iki dviejų pergalių „Šiauliai“ išsiveržė į priekį 1:0. Jei ketvirtadienį Klaipėdoje vėl laimės šiauliečiai, jie žengs į pusfinalį, kur jau laukia LKL vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

„Neptūno“ pergalės atveju, serija dar vienam – lemiamam – mačui sugrįžtų į Šiaulius.

Sezono pabaigoje įsibėgėjusiems „Šiauliams“ tai buvo aštuntoji pergalė iš eilės, o šioje serijoje yra ir sensacingas laimėjimas prieš šalies čempioną Kauno „Žalgirį“ (92:81).

Sėkmingai paskutiniu metu žaidė ir „Neptūnas“, kuris buvo laimėjęs penkis kartus iš eilės, taip užimdamas šeštąją vietą LKL reguliariojo sezono finiše ir įšokdamas į atkrintamųjų varžybų traukinį.

„Šiauliai“ reguliaraus sezono pabaigoje pakilo į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.