Publikuota: 2013 sausio 4d. 00:07

Įsibėgėjusi „Caja Laboral“ vienu tašku parklupdė ir „Maccabi“

Sudėtingas Fernando San Emeterio reidas iš kairiojo krašto atnešė pergalę
„Scanpix“ nuotr. / Sudėtingas Fernando San Emeterio reidas iš kairiojo krašto atnešė pergalę

Davido Blatto vadovaujama Tel Avivo „Maccabi“ (0-2) komanda patyrė jau antrąjį pralaimėjimą Eurolygos „Top 16“ etape, po permainingos kovos rezultatu 70:71 (23:20, 9:24, 24:6, 14:21) nusileidusi Vitorijos „Caja Laboral“ (2-0) krepšininkams.

Pirmajame ketvirtyje nei viena ekipa neišsiveržė į priekį, o didžiausią pranašumą „Caja Laboral“ krepšininkai sukrapštė antrajame kėlinyje, kai vedami Nemanja Bjelicos ir Andreso Nocioni rezultatą persvėrė savo naudai 32:44.

Trečiajame kėlinyje komandos daugiau nei 2 minutes nepelnė taškų, tačiau sausrą nutraukė Ricky Hickmano taiklūs baudų metimai, kurie atvėrė „Maccabi“ ekipai duris į spurtą, ištirpdžiusį ispanų pranašumą 50:50.

Susitikimas ir toliau klostėsi kaip laivas audringoje jūroje. Likus 32 sekundėms iki mačo pabaigos Yogevas Ohayonas pataikė iš po krepšio, taip išvesdamas Tel Avivo klubą į priekį (70:69), tačiau Fernando San Emeterio atsakė tuo pačiu (70:71). Paskutinis Y.Ohayono metimas skriejo pro šalį ir „Caja Laboral“ šventė pergalę.

„Maccabi“: Ricky Hickmanas (5 rez. perd.) 18, Darko Planiničius 11, Devinas Smithas ir Sylvenas Landesbergas po 10.

„Caja Laboral“: Nemanja Bjelica 17, Bradas Olesonas 10, Milko Bjelica 8.