2014 10 19

Ispanijoje Marius Grigonis pranoko Mindaugą Kuzminską, tačiau laimėjo „Unicaja“

Įtikinamą pergalę Ispanijos krepšinio čempionate šventė Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (3/0) ekipa, namuose 81:65 (19:20, 24:16, 21:12, 17:17) parklupdžiusi Manresos „La Bruixa d‘Or“ (0/3) klubą su Mariumi Grigoniu.
Marius Grigonis
Marius Grigonis / basquetmanresa.com nuotr.

Starto penkete susitikimą pradėjęs M.Kuzminskas per kiek daugiau nei 22 minutes surinko 7 taškus (2/6 dvit., 1/4 trit., 0/1 baud.). Puolėjas taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovų pražangas, 2 sykius pats pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

M.Grigonio aikštelėje praleistas laikas viršijo 24 minutes. Krepšininkas įmetė 12 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas bei 3 sykius pažeidė taisykles.

„Unicaja“: F.Vazquezas (8 atk. kam.) 18, J.Grangeris 13, V.Golubovičius (7 atk. kam.) ir S.Markovičius po 10.

„La Bruixa D‘or“: M.Garcia 15, D.Haritopoulos (6 atk. kam.) 10.