2014 03 02

Ispanijos krepšinio lygoje iš lietuvių rezultatyviausiai žaidė Antanas Kavaliauskas

Aštuonioliktąją pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos XXI turo rungtynėse iškovojo antrąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Kšištofo Lavrinovičiaus Valensijos „Basket“ klubas, sekmadienį namuose 67:55 (19:16, 13:19, 23:11, 12:9) nugalėjęs devintojoje pozicijoje esančius Vitorijos „Kutxa Laboral“ (10 pergalių ir 11 pralaimėjimų) krepšininkus.
Antanas Kavaliauskas
Antanas Kavaliauskas / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Kšištofas Lavrinovičius savo ekipai pelnė 3 taškus, sugriebė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Per 10 žaidimo minučių (9:59) K.Lavrinovičius pataikė vienintelį mestą tritaškį.

Į ketvirtąją vietą smuktelėjo Mindaugo Kuzminsko bei Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ (14/7) ekipa, savo aikštėje 69:74 (19:18, 17:18, 15:15, 18:23) turėjusi pripažinti į trečiąją poziciją pakilusios „Barcelona“ (15/6) komandos pranašumą.

M.Kuzminskas į varžovų krepšį įmetė 5 taškus, gynyboje sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo. Per 15 su puse minutės (15:42) jis pataikė vienintelį mestą tritaškį ir 1 dvitaškį iš 2.

14 su puse minutės (14:37) rungtyniavusio D.Sabonio sąskaitoje – 4 (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/1) taškai, 8 atkovoti kamuoliai ir 2 pražangos.

Į dvyliktąją vietą nukrito Bilbao „Basket“ (9/12) klubas su Antanu Kavaliausku, svečiuose 80:86 (18:19, 23:13, 13:29, 26:25) nusileidęs į penkioliktąją poziciją pakilusiems Madrido „Estudiantes“ (6/15) krepšininkams.

Lietuvis svečiams pelnė 8 taškus, atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 20 su puse minutės (20:29) A.Kavaliauskas pataikė visus 3 dvitaškius ir realizavo abu baudų metimus.

„Liga Endesa“ krepšinio lygos lyderiu tebėra jau 21 mačą iš eilės laimėjęs Madrido „Real“ klubas.