2013 06 16

Įspūdingas Bobby Browno žaidimas rungtynių pabaigoje atvedė „Montepaschi“ į pergalę

Bobby Browno vedama Sienos „Montepaschi“ komanda po įtempto trilerio rezultatu 89:81 (28:24, 15:19, 19:21, 27:17) palaužė Romos „Acea“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2:1.
Atakuoja Bobby Brownas
Atakuoja Bobby Brownas / „Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis pergalės kalvis buvo B. Brownas, kuris per 5 minutes pelnė 14 taškų ir taip paskandino Romos klubo laivą.

„Montepaschi“ atakų dirigentas iš viso įmetė 23 taškus. Jam neblogai talkino Danielis Hackettas (8 rez. perd.) ir Mattas Janningas, pelnę atitinkamai 17 ir 13 taškų. Benjaminas Eze pridėjo 10 taškų.

Romos komandai Luigi Datome pelnė 25 taškus, Bobby Jonesas – 15, Philas Gossas – 12.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius