2010 11 01

Italijos krepšinio lyderė – „Armani Jeans“ su Mačiuliu ir Petravičiumi (video)

Trečiąją pergalę iš eilės Italijos elitinės krepšinio lygos starte iškovojo ir vienvaldžiu šešiolikos komandų turnyro lyderiu tapo du žaidėjus iš Lietuvos turintis Milano „Armani Jeans“ klubas, sekmadienį svečiuose 81:72 (19:16, 25:23, 19:18, 18:15) įveikęs pirmąją nesėkmę patyrusią Bjelos „Angelico“ ekipą.
J.Mačiulis nugalėtojams pelnė 5 taškus
J.Mačiulis vedė „Armani Jeans“ ekipą į trečiąją pergalę iš tiek pat galimų / „Scanpix“ nuotr.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Jonas Mačiulis pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 26 minutes jis prametė visus 3 tritaškius, pataikė 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 7 baudų metimus iš 8.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Davidas Hawkinsas, 12 – Richardas Rocca.

Marijono Petravičiaus indėlis į pergalę 7 taškai, 6 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei rezultatyvus perdavimas. Per 19 minučių jis pataikė 2 dvitaškius iš 5 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Bjelos ekipoje išsiskyrė Edgaras Sosa ir Goranas Sutonas, pelnę atitinkamai 22 ir 15 taškų.

Antrąsias pergales čempionate iškovojo Bolonijos „Canadian Solar“ klubas su Deivydu Gailiumi, savo aikštėje 73:66 (20:17, 25:14, 11:12, 17:23) įveikęs Avelino „Air“ penketuką, Kantu „Bennet“ komanda, kurioje nebuvo registruotas Arminas Urbutis, išvykoje 78:66 (19:8, 15:19, 17:14, 27:15) nugalėjusi Romos „Lottomatica“ krepšininkus, ir Pezaro „Scavolini Siviglia“ ekipa su Tautvydu Lydeka, svečiuose po pratęsimo 91:89 (16:16, 25:20, 14:16, 16:20, 19:17) įveikusi Kazertos „Pepsi“ klubą.

5 minutes žaidęs D. Gailius prametė po vieną dvitaškį bei tritaškį ir spėjo prasižengti tris kartus, o 14 minučių aikštelėje praleidęs T. Lydeka nugalėtojams pelnė 4 taškus (dvitaškiai 1/1, baudos 2/2), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

Taip pat du susitikimus iš trijų yra laimėjusi ir čempionės titulą ginanti Sienos „Montepaschi“ komanda, kurioje žaidžia Rimantas Kaukėnas bei Kšyštofas Lavrinovičius.

Antrąją nesėkmę patyrė ir į vienuoliktą vietą nukrito Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ klubas, varžovų aikštėje 72:79 (25:20, 17:20, 18:17, 12:22) nusileidęs Montegranaro „Fabi Shoes“ krepšininkams.

D. Motiejūnas svečiams pelnė 9 taškus, sugriebė 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei prasižengė 5 kartus. Per 13 minučių jis pataikė vienintelį mestą tritaškį, abu dvitaškius bei realizavo abu baudų metimus.

Kitų sekmadienį vykusių trečiojo turo susitikimų rezultatai

Teramo „Banca Tercas“7779Sasario „Dinamo“

Brindizio „Enel“6471Kremonos „Vanoli–Braga“

Italijos ACB lygos lyderių rikiuotė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis)

1. Milano „Armani Jeans“            3 3 0 250:220
2. Varezės „Cimberio“               3 2 1 243:249
3. Bolonijos „Canadian Solar“       3 2 1 225:219
4. Sienos „Montepaschi“             3 2 1 250:237
5. Montegranaro „Fabi Shoes“        3 2 1 249:241
6. Bjelos „Angelico“                3 2 1 242:238
7. Kantu „Bennet“                   3 2 1 221:209
8. Pezaro „Scavolini Siviglia“      3 2 1 245:245