2010 01 04

Italijos krepšinio visuomenę supykdė kuriozinis rezultatas

Italijos krepšinio visuomenė pasipiktinusi. Paskutiniame elitinės lygos ture Neapolyje šeimininkų „Martos“ ekipa net 70 taškų skirtumu 54:124 (17:42, 13:29, 13:33, 11:20) pralaimėjo Bielos „Angelico“.
Neapolio „Martos“ ekipoje didžiąją rungtynių dalį rungtyniavo vos 18-19 metų amžiaus krepšininkai
Neapolio „Martos“ ekipoje didžiąją rungtynių dalį rungtyniavo vos 18–19 metų krepšininkai. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Italija

Kaip praneša sportalas.com, berniukai iš Neapolio per visas rungtynes atkovojo tik 14 kamuolių, tuo tarpu varžovai – 39. Biela įmetė net 44/54 dvitaškius, Neapolis – 13/32. Biela perėmė net 26 kamuolius ir surinko 166 naudingumo balus. 9 svečių žaidėjai surinko po dviženklį balų skaičių, 4 iš jų – nuo 20 iki 31.

Neapolio komandoje žaidė tik italai, o legionierius suomis Kimmo Muurinenas aikštėje praleido vos minutę. 202 cm ūgio suomis yra vienas iš trijų klubo registruotų žaidėjų, kurių ūgis viršija 2 metrus. 211 cm ūgio 28 metų italas Spippoli taip pat žaidė vos minutę, o kiti aikštėje pabuvoję žaidėjai yra žemesni nei dviejų metrų ir sulaukę 18–19 metų.

Neapolio komandos sudėtyje yra keletas žinomų žaidėjų, tokių kaip Armandas Škelė, Davide Bonora, Travisas Bestas bei Roberto Gabini, tačiau jie nežaidė.

Klubas po 12 turų neturi nė vienos pergalės, maža to, dėl finansinių pažeidimų buvo nubaustas -8 taškais ir savo sąskaitoje turi -8 taškus.

Absoliutus lygos rekordas priklauso Milano klubui, kuris 1972–1973 metų sezone sutriuškino Varezės ekipą 73 taškais – 117:44.