2009 06 11

Italijos pirmenybių finalą „Montepaschi“ pradėjo triuškinama pergale

Pergalingai Italijos krepšinio lygos finalą pradėjo Sienos „Montepaschi“ klubas, kuriame rungtyniauja Kšyštofas Lavrinovičius ir Rimantas Kaukėnas. Jis namie 80:57 (16:15, 19:9, 25:14, 20:19) sutriuškino Mindaugo Katelyno atstovaujamą Milano „Armani Jeans“ ekipą.
R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias - pelnė 17 taškų.
R.Kaukėnas buvo rezultatyviausias – pelnė 17 taškų. / „Scanpix“ nuotr.

R.Kaukėnas nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 25 minutes į varžovų krepšį įmetė 17 taškų (1/3 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir prasižengė 2 sykius.

„Scanpix“ nuotr./M.Katelynas pelnė vos 2 taškus
M.Katelynas pelnė vos 2 taškus.

K.Lavrinovičius aikštėje praleido 21 minutę. Lietuvis pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/2 baudų), sugriebė 6 atšokusius kamuolius ir kartą prasižengė. Romainas Sato (7 atk. kam.) pridėjo 15, Henry Domercantas – 11, Terrellas McIntyre'as (5 rez. perd.) – 10 taškų.

Pralaimėjusiesiems M.Katelynas per 23 minutes surinko 2 taškus (1/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius prasižengė. Jobey Thomasas pelnė 13, Davidas Hawkinsas – 11, Hollisas Price'as – 10 taškų.