2012 11 16

Joaną Plazą nuvylė vėjais paleisti šansai nugalėti, Vladimiro Romanovo teigimu, vyresniems žaidėjams trūko „fizikos“

Kauno „Žalgirio“ treneris Joanas Plaza neslėpė, kad jo vadovaujama kariauna Eurolygos rungtynėse Kroatijoje nesilaikė savo plano ir nudegė – patyrė pirmą nesėkmę po penkių pergalių iš eilės.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

„Žalgirio“ krepšininkai po dviejų pratęsimų 106:108 nusileido Zagrebo „Cedevita“ ekipai, nors turėjo ne vieną galimybę išsaugoti pranašumą ir švęsti pergalę.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje žalgiriečiai turėjo trijų, o pirmojo pratęsimo pabaigoje – keturių taškų persvarą, tačiau abu kartus nesugebėjo prasižengti ir leido varžovams pelnyti tritaškius.

„Žmonės arenoje ir prie televizijos ekranų turėjo būti labai įdomu stebėti šias rungtynes. Abi ekipos žaidė atvirą krepšinį, bet mes nepademonstravome savo aukščiausio lygio ir geriausio žaidimo. Nesilaikėme plano – kuomet turėjome persvarą ir galėjome nugalėti – nepasigynėme, leidome varžovams atkovoti kamuolius puolime ir, kas blogiausia, pataikyti tolimus metimus. Galų gale, mes patys prametėme svarbius baudų metimus.

„Cedevita“ žaidėjai buvo alkani ir labiau nusipelnė laimėti. Savo šansus nugalėti mes paleidome vėjais. Sveikinimai varžovams“, – po mačo sakė Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Joanas Plaza.

Marko Popovičius pagyrė savo šalies „Cedevita“ komandą, kuri ima demonstruoti vis geresnį žaidimą ir įgauna vis daugiau pasitikėjimo savimi.

„Galėjome išsivežti pergalę. Pramesti baudos metimai mus lydėjo į apmaudų pralaimėjimą. Rungtynės buvo labai sunkios, bet pergalę užtarnautai iškovojo šeimininkai.

Buvo sunku žaisti 50 minučių tokiu ritmu, bet čia yra krepšinis“, – teigė M.Popovičius.

„Žalgirio“ klubo savininkas Vladimiras Romanovas po rungtynių Zagrebe portalui kaunodiena.lt teigė: „Jaučiama, kad mūsų komanda pavargusi ir jai reikia poilsio. Tuo „Cedevita“ pasinaudojo, fantastiškai pataikė savo metimus. Žalgiriečius išmušė iš vėžių kaimiškas žaidimas Rygoje, jie taip ir nesugebėjo atsigauti po tų neteisingai pralaimėtų rungtynių.

Šiose rungtynėse mūsų treneris Joanas Plaza nepasitikėjo jaunimu, o vyresniems žaidėjams pritrūko „fizikos.“ Šie du pralaimėjimai parodys, ar „Žalgiris“ sugebės atsigauti psichologiškai ir vėl džiuginti geru žaidimu“.