2013 11 02

Jono Mačiulio vedama „Panathinaikos“ tik po pratęsimo Eurolygoje įveikė „Crvena Zvezda“

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa su Jonu Mačiuliu išgyveno tikrą karą Belgrade. „Crvena Zvezda“ ekipa nebuvo toks lengvas riešutas, kokio graikai galėjo tikėtis. Komandoms išsiaiškinti, kuri stipresnė, neužteko ir 40 minučių – tik po pratęsimo Atėnų ekipa 86:90 (26:22, 22:11, 8:15, 18:26, 12:16) šventė pergalę prieš serbus.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvio atstovaujamai ekipai rungtynės nesiklojo nuo pat pradžių. Pirmąjį kėlinį graikai pralaimėjo 4 taškais, o po antrojo ketvirčio persvara siekė jau 15 taškų. Vis dėl to, „Panathinaikos“ atrado jėgų spurtui ir įspūdingai sužaidė trečiąjį ketvirtį.

Paskutiniame ketvirtyje jau užvirė nervų karas ir nuskambėjus teisėjo švilpukui po ketvirtojo kėlinio rezultatas švieslentėje buvo lygus. Per pratęsimą šaltesnius nervus išlaikė Atėnų ekipa ir po dramatiškos kovos džiaugėsi pergale.

J.Mačiulis žaidė puikiai: pelnė 14 taškų (0/1 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 5/6 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 2, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, tris kartus prasižengė ir ir tris suklydo.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 26, Jonas Mačiulis 14, Mike‘as Batiste‘as 13, Dimitris Diamantidis 12 , Michaelis Bramosas 9.

„Crvena Zvezda“: Blakea‘as Schilbas 19, Charlesas Jenkinsas 17 , Jaka Blažičius , Raško Katičius 12, Ivanas Radenovičius 10.