2014 12 07

Jonas Mačiulis žaidė puikiai, bet Madrido „Real“ pralaimėjo "Estudiantes"

Pirmąją nesėkmę po devynių pergalių Ispanijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) turnyro starte patyrė aštuoniolikos komandų turnyro lyderis bei šalies vicečempionas Jono Mačiulio Madrido „Real“ klubas, sekmadienį varžovų aikštėje 84:89 (20:16, 25:20, 21:26, 18:27) nusileidęs į keturioliktąją poziciją pakilusiems Madrido „Estudiantes“ (3 pergalės ir 7 pralaimėjimai) krepšininkams.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 14 taškų, sugriebė ir perėmė po kamuolį, blokavo varžovo metimą ir trissyk prasižengė. Per 17 su puse žaidimo minutės (17:33) J.Mačiulis pataikė 4 tritaškius iš 5 ir 1 dvitaškį metimą iš 2.

21 tašką į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Felipe Reyesas, 14 – Ioannis Bourousis, 11 – Sergio Llullas.

Nugalėtojams Nacho Martinas pelnė 19 taškų, Javieras Salgado – 15, Xavis Rabaseda – 14.

Antrą vietą Ispanijos čempionate su 8 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu užima Malagos „Unicaja“ komanda su Mindaugu Kuzminsku, o trečiąją – „FC Barcelona“ (8/2) ekipa.

Devintąją nesėkmę dešimtojo turo mače patyrė autsaideris Manresos „La Bruixa d'Or“ klubas su Mariumi Grigoniu, svečiuose 62:66 (9:19, 22:15, 18:15, 13:17) nusileidęs devintoje vietoje esantiems Tenerifės „Iberostar“ (5/5) krepšininkams.

22 minutes ir 41 sekundę žaidęs lietuvis taškų nepelnė, tačiau sugriebė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk prasižengė. M.Grigonis prametė tritaškį ir visus 5 dvitaškius.