2014 02 19 /08:32

Jonas Valančiūnas įmetė 10 taškų, o „Raptors“ įveikė „Wizards“

Antradienį NBA reguliariajame sezone „Toronto Raptors“ (29/24) komanda svečiuose daugiau nei 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 103:93 (27:27, 28:22, 29:21, 19:23) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusius „Washington Wizards“ (25/28) krepšininkus.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lygi kova tarp „Raptors“ ir „Wizards“ truko kiek daugiau nei kėlinį. Vos prasidėjus antrajam ketvirčiui Toronto ekipa pradėjo tolti nuo savo varžovų. 5-ąją min. po Greivio Vasquezo dvitaškio „Raptors“ pirmą kartą įgijo 7-ių taškų persvarą 38:31, o prieš ilgąją pertrauką pirmavo 6-iais.

Trečiajame kėlinyje lietuvio atstovaujamas klubas surengė spurtą, po kurio klausimų, kas švęs pergalę, neliko. „Raptors“ laimėjo atkarpą 15:2 ir pirmavo 78:61. Lemiamame kėlinyje „Wizards“ dar bandė įkąsti Toronto ekipai ir sumažino deficitą iki 7-ių, tačiau „Raptors“ žaidė užtikrintai ir laimėjo 103:93.

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškus, po krepšiais atkovojo 4 (1 – puolime) kamuolius, po kartą suklydo bei prasižengė. Per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:42) J.Valančiūnas pataikė 5 dvitaškius metimus iš 7.

„Raptors“: Kyle'as Lowry'is (10 rez. perd.) 24, DeMaras DeRozanas, Amiras Johnsonas ir Greivis Vasquezas po 14, Patrickas Pattersonas 10, Johnas Salmonsas 8.

„Wizards“:Johnas Wallas 22, Marcinas Gortatas (11 atk. kam.) 18, Nene Hilario 17, Trevoras Bookeris 10, Bradley'is Bealas 9.

Šiame sezone „Raptors“ krepšininkai varžovus nugalėjo trečią kartą iš eilės, o ketvirtasis ekipų mačas Toronte bus žaidžiamas vasario 27 dieną.

Kiti rezultatai:

„Indiana Pacers“ – „Atlanta Hawks“ 108:98 (35:23, 22:26, 30:26, 21:23)

„Philadelphia 76ers“ – „Cleveland Cavaliers“ 85:114 (25:31, 18:33, 19:21, 23:29)

„Detroit Pistons“ – „Charlotte Bobcats“ 96:108 (21:32, 22:22, 24:25, 29:29)

„Milwaukee Bucks“ – „Orlando Magic“ 104:100 (25:22, 28:25, 28:32, 23:21)

„Memphis Grizzlies“ – „New York Knicks“ 98:93 (22:17, 28:20, 16:27, 32:29)

„Dallas Mavericks“ – „Miami Heat“ 106:117 (28:30, 26:30, 31:24, 21:33)

„Denver Nuggets“ – „Phoenix Suns“ 107:112 (25:31, 26:21, 26:24, 22:23, 8:13) (po pratęsimo)