2014 02 08

Jono Valančiūno dvigubo dublio nepakako, kad „Raptors“ laimėtų

Ankstų šeštadienio rytą Lietuvos laiku Toronte vietos „Raptors“ krepšininkai kartu su energijos nestokojusiu Jonu Valančiūnu turėjo pripažinti, kad šįkart „Los Angeles Clippers“ pergalės norėjo labiau.Lietuvis vėl žaidė gerai, bet jo komanda patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.
Jonas Valančiūnas ir Blake'as Griffinas
Jonas Valančiūnas ir Blake'as Griffinas / „Scanpix“ nuotr.

„Toronto Raptors“ – „Los Angeles Clippers“ 105:118 (22:29, 29:38, 32:25, 22:26)

Rungtynės klostėsi gana permainingai. „Raptors“ pirmąjį kėlinį baigė atsilikdami 7 taškais, tačiau į tikrą duobę įkrito po antrojo, kai rezultatas buvo 67:51 „Clippers“ naudai. Trečiąjį kėlinį „Raptors“ laimėjo 7 taškais ir turėjo realų šansą pakeisti rungtynių eigą. Tačiau Blake'o Griffino vedama Los Andželo ekipa klaidų nepadarė ir iš Toronto išvažiavo su pergale.

Jonas Valančiūnas antrose rungtynėse iš eilės per 23 minutes komandai uždirbo dvigubą dublį – 11 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. Uteniškis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Raptors“: D.DeRozanas 36 (8 atk.kam), K.Lowry 19, P.Pattersonas 10 tšk.

„Clippers“: B.Griffinas 36 (8 atk.kam), J. Crawfordas 21, D.Jordanas 18 tšk.

„Portland Trail Blazers“ – „Indiana Pacers“ 113:118

„Oklahoma City Thunders“ – „Orlando Magic“ 102:103

„Los Angeles Lakes“ – „Philadelphia 76ers“ 112:98

„Cleveland Cavaliers“ – „Washington Wizards“ 115:113

„Sacramento Kings“ – „Boston Celtics“ 89:99

„Brooklyn Nets“ – „Detroit Pistons“ 95:111