2012 02 09

Justo Sinicos klubas nutraukė 12-os pralaimėjimų VTB Vieningoje lygoje seriją

Pirmąją pergalę VTB Vieningosios lygos B grupėje į savo sąskaitą įsirašė Minsko „Minsk-2006“ (1/12) komanda, kurios garbę gina Justas Sinica. Baltarusijos klubas namuose 91:84 (26:25, 28:15, 15:26, 22:18) palaužė Krasnojarsko „Enisej“ (3/8) krepšininkus.
Justas Sinica („Rūdupis“)
Justas Sinica / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Lietuvis aikštėje praleido 31 minutę ir prie pergalės prisidėjo 5 taškais (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud. m.), sugriebė 3, perėmė kamuolį, blokavo varžovo metimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Minsk-2006“: Justinas Knoxas (9/10 dvit., 10 atk. kam., 34 n.b.) 27, Aleksandras Kudrautsau 18, Courtney Eldridge'as (5 rez. perd.) 12, Aleksandras Fominas (2/7 dvit.) ir Aleksejus Laškevičius po 10, Justinas Sinica 5.

„Enisej“: Dušanas Šakota (4/8 trit.) 18, Andrejus Truškinas 15, Sergejus Toporovas 13, Brianas Chase'as ir Mraco Marinovičius (2/6 trit.) po 11, Andrejus Komarovskiy ir Elmedinas Kikanovičius (3/8 dvit.) po 7.

Šioje grupėje rungtyniaujantis Vilniaus „Lietuvos rytas“ (6/5) žengia 3-ioje pozicijoje.

„Nižnij Novgorod“ pergalė

A grupėje septintąją pergalę iškovojo „Nižnij Novgorod“ (7/6) krepšininkai, kurie namuose 81:73 (18:17, 15:19, 21:23, 27:14) palaužė Samaros „Krasnye Krylia“ (5/6) komandos pasipriešinimą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui, priekyje buvo svečiai iš Samaros (63:71), tačiau po „Nižnij Novgorod“ ekipos stratego Zorano Lukičiaus paprašytos minutinės pertraukėlės, aikštės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir per likusį laiką surengę spurtą 18-2 pasiuntė svečius į nokdauną bei laimėjo rungtynes rezultatu 81:73.

„Nižnij Novgorod“: Artiomas Yakovenko (11/12 dvit., 2/7 baud. m., 8 atk. kam., 25 n.b.) 30, Dmitri Golovinas (6/7 dvit.) 17, Semenas Antonovas (8 atk. kam., 26 n.b.) 15, Protičius Nemanja (5 rez. perd.) 6, Andrejus Ivanovas 5.

„Krasnye Krylia“: Aaronas Milesas 21, Lionnielis Rushas (2/8 dvit., 3/9 trit.) 16, Draganas Labovičius 10, Evgenijus Kolesnikovas (0/5 trit.) 8, Fedoras Likholitovas 7.

Šioje grupėje taip pat rungtyniauja Kauno „Žalgiris“ (5/6), kuris užima 6-ąją vietą.