2014 11 16

„Juventus“ LKL pirmenybėse „Mažeikius“ paliko be pergalių

Utenos „Juventus“ (8/3) krepšininkai Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) įsitvirtino tarp keturių stipriausių komandų. Uteniškiai sekmadienį išvykoje 84:73 (18:10, 20:22, 21:23, 25:18) įveikė „Mažeikius“ (0/12) ir vos viena pergale atsilieka nuo Vilniaus „Lietuvos ryto“ (9/2).
Nikita Barinovas
Nikita Barinovas / utenosjuventus.lt/Algimanto Čižo nuotr.

Nugalėtojai priekyje buvo nuo pat mačo pradžios, tačiau 32-ąją minutę „Mažeikiai“ pranašumą buvo ištirpdę iki taško – 58:59.

Po S.Buterlevičiaus dvitaškio „Juventus“ į priekį timptelėjo penkis taškus iš eilės įmetęs V.Dabkus – 66:60. Vis dėlto, mežeikiškiai nepasidavė ir tada – po E.Žukausko tritaškio likus žaisti 5 min. komandas vėl skyrė 3 taškai (68:65).

Tačiau tai buvo paskutinis pasispardymas. Po kelių minučių N.Barinovas smeigė tritaškį, V.Dabkus dviejose atakose iš eilės sumetė po dvi baudas ir 38-ąją minutę „Juventus“ nutolo nebepavejamai – 79:67.

„Juventus“: N.Barinovas (4/8 dvit., 3/3 trit.) 18, V.Dabkus (6/8 dvit., 6 atk. kam.) 17, A.Šikšnius (2/3 trit., 7 išprov. praž.) 16, R.Broadusas (4/11 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.) 14.

„Mažeikiai“: R.Danys (8/10 baud., 10 išprov. praž.) 19, V.Pikalavičius 14, D.Tarvydas (5/6 dvit., 6 atk. kam.) 12, E.Žukauskas 11.

Kitas rungtynes „Juventus“ žais tik gruodžio 7 dieną, kai namie priims šį sezoną jau kartą įveiktą čempioną Kauno „Žalgirį“. Pirmos pergalės ir toliau laukiantys mažeikiškiai gruodžio 20-ąją namie priims „Lietuvos rytą“.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):