2014 01 22

„Juventus“ sutriuškino Valgos klubą ir užsitikrino vietą kitame BBL etape

Triuškinančią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo ir vietą antrajame etape užsitikrino Utenos „Juventus“ (4/6) ekipa, kuri C grupės rungtynėse savo aikštelėje 96:76 (27:20, 27:15, 16:23, 26:18) nepaliko vilčių „Valga Maks and Moorits“ (0/10) krepšininkams.
Aidas Viskontas
Aidas Viskontas / Algimanti Čižos/utenosjuventus.lt nuotr.

Kiek didesnė intriga šiame mače išliko vos pusę pirmojo kėlinio, kai likus žaisti keturias minutes po Kerko Eriko dvitaškio svečiai dar buvo priekyje – 16:15. Likusią ketvirčio atkarpą „Juventus“ laimėjo 12:4 ir Aido Viskonto dėka po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 27:20.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininkų pranašumas jau buvo dviženklis 31:20, o iki didžiosios pertraukos pasiekė ir dvidešimties taškų ribą (54:32). Antroje susitikimo pusėje Virginijus Sirvydis jau leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Juventus“ pranašumas buvo sumažėjęs iki dvylikos taškų (67:55), tačiau paskutinį ketvirtį spurtu 10:0 pradėję uteniškiai susigrąžino 22 taškų persvarą – 80:58. Per likusį laiką niekas aikštelėje nepakito ir „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 96:76.

„Juventus“: Aidas Viskontas (tritaškiai 4/4, 5 rez. perd.) 18, Keyronas Sheardas (tritaškiai 3/5, 5 rez. perd.) 15, Saulius Kulvietis 14, Nikita Barinovas (tritaškiai 2/3) 12,  A.J.Matthewsas (9 atk. kam.) 10, Gintautas Matulis (tritaškiai 0/5, 6 atk .kam.) 7, Karolis Petrukonis 6, Jaunius Davniukas, Tomas Černeckis ir Arijus Pašakarnys po 4, Edgaras Stanionis 2.

„Valga Maks and Moorits“: Miguelis Ortega 22, Fergas Myrickas 19, Viljaras Veski 14, Kristjanas Evartas 13.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):