2011 03 11

„Kauno TrioBet“ ekipa iškopė į BBL Iššūkio taurės finalą

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro pusfinalio atsakomosiose rungtynėse Kauno „Kauno TrioBet“ ekipa namuose 88:79 (19:21, 13:21, 31:14, 25:23) nugalėjo Panevėžio „Techaso“ krepšininkus bei iškopė į finalą. Pirmasis susitikimas Panevėžyje baigėsi šeimininkų pergale 82:78.
Kauno krepšininkai žengė į finalą
Kauno krepšininkai žengė į finalą / Alfredo Pliadžio nuotr.

Įpusėjus mačui viskas buvo svečių rankose, kurie turėjo 10 taškų skirtumą (42:32), tačiau po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Kauniečiai trečiąjį ketvirtį laimėjo net 17 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 7 taškų persvarą – 63:56.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinuko minutei Gintaras Leonavičius tolimu metimu sugrąžino panevėžiečiams viltį (75:81), tačiau „Kauno TrioBet“ krepšininkai tiksliai realizavo baudos metimus ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Pirmąjį mačą namie panevėžiečiai buvo laimėję 82:78. Finale „Kauno TrioBet“ krepšininkai dviejų rungtynių serijoje susitiks su Utenos „Juventus“ klubu, kuris pusfinalyje eliminavo Klaipėdos „Neptūną“.

„Kaunas TrioBet“: Povilas Čukinas 23 (8/11 dvitaškiai, 10 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 22 (4/6 tritaškiai, 8 atk. kam. 6 rez. perd.), Rokas Ūzas 15, Vytenis Jasikevičius 12 (5 atk. kam. 5 rez. perd.), Rolandas Jakštas 11 (8 atk. kam.).

„Techasas“: G.Leonavičius (6/12 tritaškiai) ir Vaidotas Volkus po 20, Ernestas Ežerskis 12, Tomas Rinkevičius ir Darius Šilinskis po 10.