2010 01 28

„Kavalieriai“ neleido „vilkams“ kandžiotis (video)

NBA favoritai „Cleveland Cavaliers“ paskutiniame kėlinyje žaidė be savo lyderio LeBrono Jameso. Šis patogiai įsitaisęs ant atsarginio suolo ilsėjosi ir stebėjo, kaip jo komanda trečiadienį namie nesunkiai 109:95 iškovojo šeštą pergalę iš eilės dvikovoje su „Minnesota Timberwolves“.
L.Jamesas atliko net 11 rezultatyvių perdavimų
L.Jamesas atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynių didvyriu tapo asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA lygoje pasiekęs J.J.Hicksonas. Jo sąskaitoje – 23 taškai. „Pasistengsiu nuolat jam šnibždėti į ausį, kaip viskas yra paprasta, jeigu jis klausys manęs, ką reikia daryti“, – espn.com sakė L.Jamesas.

Pastarasis nugalėtojams pelnė 12 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų. 14 pridėjo Jamario Moonas, po 13 – Shaquille'as O'Nealas bei Danielis Gibsonas. Žydrūnas Ilgauskas per 25 minutes pelnė 13 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei penkiskart prasižengė. Lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 8 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Penktą pralaimėjimą iš eilės patyrusios Minesotos ekipos gretose išsiskyrė Corey Breweris ir Kevinas Love'as. Jų sąskaitose atitinkamai 22 ir 21 taškas.