Kazanės „Uniks“ klubas paskelbė, kad kitą sezoną prie komandos vairo stos 44 metų Italijos krepšinio specialistas Andrea Trinchieri, kuris pakeis komandą treniravusį Stanislavą Jeriominą.
Andrea Tinchieri
Andrea Tinchieri / „Scanpix“ nuotr.

A.Trinchieri šiuo metu yra ir Graikijos krepšinio rinktinės treneris, o praėjusį sezoną treniravo Eurolygoje dalyvavusį Kantu „Mapooro“ klubą. Italijos komandoje treneris dirbo ketverius metus.

Kazanės klubas šį sezoną VTB Jungtinės lygos reguliariajame sezone A grupėje užėmė antrąją vietą su 14 pergalių ir 4 pralaimėjimais. Vis dėlto atkrintamosiose varžybose „Uniks“ 1-3 nusileido Krasnodaro „Lokomotiv“.

Rusijos klubas dalyvavo ir ULEB Europos taurės varžybose, kur F grupėje užėmė pirmąją vietą, „Last 16“ varžybose laimėjo L grupės varžybas, tačiau ketvirtfinalyje nusileido Ispanijos „Valencia“ ekipai.

A.Trinchieri su „Mapooro“ klubu Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo vos 3 pergales ir patyrė 7 pralaimėjimus bei į „Top 16“ varžybas nepateko.

Italijos krepšinio specialistui „Uniks“ bus pirmasis treniruojamas užsienio klubas.