2014 01 18

Kazanės „Uniks“ VTB Jungtinėje lygoje sutriuškino „Lietuvos rytą“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ šeštadienį VTB Jungtinės lygos mače išvykoje su Kazanės „Uniks“ patyrė triuškinamą pralaimėjimą 62:82 (17:23, 13:21, 13:20, 19:18).
„Lietuvos rytas“ ir „Lokomotiv“
„Lietuvos rytas“ ir „Lokomotiv“ / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Prabėgus 3-ims kėlinio minutėms 9:7 pirmavo vilniečiai, tačiau netrukus „Uniks“ sužaidė atkarpą 5:0 ir išsiveržė į priekį. „Lietuvos rytui“ iki kėlinio pabaigos nepavyko sumažinti deficito ir ketvirtį pralaimėjo 17:23.

Antrajame kėlinyje lietuviams ir toliau nesisekė, o Kazanės klubas vis labiau tolo. Po 3 min. komandas skyrė jau 11 taškų. Per 20 min. kovą dėl atšokusių kamuolių 10:22 pralaimėjęs „Lietuvos rytas“ atsiliko 30:44.

Po didžiosios pertraukos žaidimas nesikeitė, sostinės klubas nesugebėjo sumažinti rusų persvaros bent iki vienženklės. Nors Z.Dowdello ir R.Seibučio metimai kiek aptirpdė deficitą, „Lietuvos rytas“ prieš lemiamą kėlinį atsiliko 43:64.

Lemiame ketvirtyje vilniečiai nerado jėgų kilti į lemiamą šturmą, leido „Uniks“ susikrauti dar didesnę persvarą ir pralaimėjo 62:82.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas (8/15 dvitaškiai, 5 atk. kam.) 16, Renaldas Seibutis (5/8 dvit., 5 rez. perd.) ir Zabianas Dowdellas (3/5 dvit., 2/6 trit., 3 rez. perd., 3 kl.) po 14, Eimantas Bendžius (2/4 trit.) 6, Gediminas Orelikas 3, Martynas Gecevičius (1/5 dvit.i, 0/6 trit., 4 rez. perd.) ir Stevanas Jelovacas po 2.

„Unics“: Andrew Goudelockas 17, Kostas Kaimakoglou 16, Tywainas McKee 12, Nikos Zisis 10, Chuckas Eidsonas 7.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

10.Talino „Kalev“ (Estija) 10 2 8 22

Dvejos rungtynės šeštadienį sužaistos B grupėje, kurioje pirmauja visas vienuolika pergalių iškovoję Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai:

Samaros „Krasnyje Krylja“ – „Astana“ 66:77
Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ – Liubercų „Triumf“ 83:86

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 11 11 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 10 9 1 90,9
3. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 12 7 5 58,3
4. Rygos VEF (Latvija) 11 5 6 45,5
5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 12 5 7 41,7
6. Minsko „Cmoki“ (Baltarusija) 10 4 6 40