2015 04 21

Ketvirtajame kėlinyje spurtą surengę „Buliai“ antrą kartą patiesė „Milwaukee Bucks“

Šiaurės Amerikos krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamųjų varžybų Pietų konferencijos antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse „Chicago Bulls“ krepšininkai antrą kartą savo aikštėje pranoko „Milwaukee Bucks“ - 91:82 (11:16, 28:22, 32:30, 20:14) ir pirmauja serijoje 2:0.
Joahimas Noah ir Jimmy Butleris
47RS150421A370 / „Scanpix“ nuotr.

Nerezultatyvų pirmą susitikimo kėlinį geriau pradėjo „elniai“ iš Milvokio (16:11), tačiau, įveikę startinį jaudulį, šeimininkai atsitiesė, o lemiamą persvarą susikrovė paskutiniame kėlinyje, kai ženkliai pagerino gynybą ir leido priešininkams įmesti vos 14 taškų. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui, „Bucks“ dar pirmavo 74:71, tačiau tuomet varžovai surengė spurtą 13:0 ir tapo nebepavejami.

„Bulius“ į priekį  vėl vedė Jimmy Butleris, kuris pelnė 31 tašką ir antrajame mače iš eilės sužaidė rezultatyviausias atkrintamųjų varžybų rungtynes savo karjeroje.

Nesulaikomas jis buvo ir pirmajame serijos mače, kai į varžovų krepšį įmetė 25 taškus ir padėjo „Bulls“ iškovoti pergalę 103:91.

Šį kartą „Bulls“ treneris Timas Thibodeu savo lyderiui suteikė vos dvi poilsio minutes. Be 31 taško, J.Butleris dar atkovojo ir 9 kamuolius. Labai sėkminga kova dėl atšokusių kamuolių buvo bene svarbiausias „Bulls“ komandos raktas į pergalę – 64:48.

Po traumos atsigaunanti ryškiausia „Bulls“ žvaigždė Derrickas Rose'as prametė septynis pirmus savo metimus, o visus 15 taškų surinko per antrą rungtynių pusę. Priminsime, kad Čikagos komanda šioje serijoje žaidžia be traumuoto kito lyderio Kirko Hinricho.

Dabar serija keliasi į Milvokį. Trečiasis mačas bus žaidžiamas ketvirtadienį.

„Bulls“: J.Butleris 31 tšk. (9 atk. kam.), D.Rose‘as 15 (9 rez. perd.), M.Dunleavy 12, P.Gasolis 11 (16 atk. kam.), N.Mirotičius 8, J.Noah 6 (19 atk. Kam.).

„Bucks“: K.Middletonas 22, M.Carteris-Williamsas, 12, J.Hensonas, E.Ilyasova, O.J. Mayo ir J.Baylessas po 8, Z.Pachulia 7.