2015 04 29

Klaipėdos „Neptūnas“ LKL ketvirtfinalyje sutriuškino „Dzūkiją“

Lengva pergale pirmąjį LKL atkrintamųjų varžybų etapą pradėjo „Neptūno“ krepšininkai, kurie namuose 88:59 (29:11, 24:14, 17:21, 18:13) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.
Ivanas Neliubovas
Ivanas Neliubovas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Rungtynes sėkmingai pradėję šeimininkai išsiveržė į priekį (5:0). „Dzūkijos“ ekipai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau „Neptūno“ krepšininkų spurtas įpusėjus kėliniui leido turėti dviženklį pranašumą. Ketvirčio pabaigoje klubų žaidėjai keitėsi taikliais metimais, tad po pirmų 10 minučių šeimininkai pirmavo užtikrintai – 29:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje abiejų komandų krepšininkai demonstravo rezultatyvų žaidimą (32:15). Klaipėdiečiai spurtavo 10:0 bei įgijo dar didesnį pranašumą (42:15), bet 7 taškais iš eilės atsakė svečiai iš Alytaus (42:22). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Neptūno“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo 28 taškų pranašumą – 53:25.

Trečiąjį kėlinį spurtu 7:0 pradėję svečiai sumažino atsilikimą (53:32). Ekipų žaidėjai keitėsi sėkmingomis atakomis, tad sužaidus tris kėlinius „Neptūnas“ ir toliau kontroliavo žaidimą – 70:46.

Ketvirtajame kėlinyje alytiškiai sumažino atsilikimą iki 13 taškų (72:59). Antrąją ketvirčio pusę galingai pradėję šeimininkai pelnė net 16 taškų iš eilės ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė užtikrintą klaipėdiečių pergalę – 88:59.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 18, Deividas Gailius 15 (8 atk. kam.), Martynas Mažeika 14, Mustafas Shakuras bei Mindaugas Girdžiūnas po 10 taškų.

„Dzūkija“: Tomas Lekūnas ir Fedoras Dmitrievas po 11, Artūras Jomantas 8 (8 atk. kam.), Giedrius Gustas ir Ryanas Nicholas po 7 taškus.