2010 02 04

Kleiza įveikė Javtoką su Jankūnu (video)

Antrą pergalę Eurolygos „Top-16“ varžybose iškovojo Pirėjo „Olympiacos“ ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza. Namie graikų komanda rezultatu 87:69 (22:10, 16:18, 23:24, 26:17) be didesnio vargo įveikė Roberto Javtoko ir Pauliaus Jankūno Maskvos srities „Chimki“ komandą.
L.Kleiza ir „Olympiacos“ nesunkiai įveikė svečius iš Rusijos
L.Kleiza ir „Olympiacos“ nesunkiai įveikė svečius iš Rusijos / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmosiomis rungtynių aikštės šeimininkai atsiplėšė (18:6)  ir iniciatyvą savo rankose laikė visų rungtynių metu. Tiesa, trečio ketvirčio pabaigoje „Chimki“ kilo į lemiamą šturmą ir ėmė mažinti deficitą (52:58), bet graikai spurtavo 14:2 ir paskandino paskutines rusų viltis – 72:54. Per likusį laiką „Olympiacos“ išsaugojo apčiuopiamą pranašumą.

L.Kleiza per 33 minutes prie pergalės pridėjo 12 taškų (3/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 7 bei perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

R.Javtokas pralaimėjusiesiems per 27 minutes surinko 10 taškų (4/4 dvitaškių, 2/6 baudų), sugriebė 9 atšokusius kamuolius, suklydo 2 bei prasižengė 4 sykius.

P.Jankūnas aikštėje praleido 26 minutes, pasižymėjo 5 taškais (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

„Olympiacos“: Yotamas Halperinas 15, Sofoklis Schortsanitis 14, Linas Kleiza 12 (7 atk. kam.), Nikola Vujčičius 11, Loukas Mavrokefalidis 10.

„Chimki“: Keithas Langfordas 18, Kelly McCarty 15, R.Javtokas 10.