2010 10 14

Kleiza rezultatyvumu nežibėjo, bet „Raptors“ po dviejų pratęsimų palaužė Songailos ekipą (video)

Antrą pergalę ketvirtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse trečiadienį iškovojo Lino Kleizos Toronto „Raptors“ klubas. Namų arenoje lietuvio komanda tik po dviejų pratęsimų 119:116 (24:19, 24:31, 26:17, 22:29, 10;10, 13:10) įveikė Filadelfijos „76ers“ ekipą su Dariumi Songaila. Šiai tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas per penkerias žaistas rungtynes.
„Raptors“ ir „76ers“ ekipų akistatoje nugalėtojas paaiškėjo tik po dviejų pratęsimų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Starto penkete žaidęs L.Kleiza pelnė 6 taškus, gynyboje atkovojo 1 kamuolį, dukart suklydo bei keturiskart prasižengė. Per 18 minučių jis prametė tritaškį, pataikė 2 dvitaškius iš 3 bei realizavo abu baudų metimus.

D. Songailos sąskaitoje – 4 (dvitaškiai 2/2) taškai, 2 gynyboje sugriebti kamuoliai bei rezultatyvus perdavimas (16 min.).

24 taškais prie pergalės prisidėjo Jarrettas Jackas, 19 – Leandro Barbosa, 16 – DeMaras DeRozanas, 14 – Andrea Bargnani, 11 – Amiras Johnsonas, 9 – Sonny Weemsas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jrue Holiday (18 tšk.), Craigas Brackinsas (15 tšk.), Evanas Turneris (13 tšk.), Eltonas Brandas ir Jodie'is Meeksas (po 12 tšk.) bei Lou Williamsas (10 tšk.).