2010 02 02

Kobe tapo rezultatyviausiu visų laikų „Lakers“ krepšininku (visi rezultatai, nuotraukos, video, top 10)

Kobe Bryantas antrą kartą šiame NBA sezone pelnė 44 taškus, tačiau to pergalei neužteko. Los Andželo „Lakers“ krepšininkai išvykoje 93:95 (24:24, 26:28, 21:18, 22:25) pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ komandai.
„Lakers“ nusileido varžovams
31 metų K.Bryanto sąskaitoje vilkint „Lakers“ marškinėlius – 25 208 taškai. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Los Andželo ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po keturių iš eilės iškovotų pergalių. NBA lygos čempionų titulą ginantis „Lakers“ (37 pergalės ir 12 pralaimėjimų) išliko pirmoje Vakarų konferencijos vietoje, tačiau vienvaldžių lygos lyderių sostą užleido Žydrūno Ilgausko Klivlando „Cavaliers“ (38 perg. ir 11 pral.) klubui.

46-ą mačo minutę Derekas Fisheris rezultatą buvo išlyginęs (88:88), tačiau netrukus šeimininkai surengė spurtą 7:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 5 taškų – 95:90.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 23 sekundes K.Bryantas tolimu metimu sušvelnino „Lakers“ atsilikimą iki 2 taškų (93:95), negana to, tuo pat abi baudas prametė Mike‘as Conley. Paskutinei atakai svečiai turėjo dar 21 sekundę, tačiau aidint sirenai Rono Artesto tritaškis tikslo nepasiekė.

44 taškus pelnęs K.Bryantas tapo rezultatyviausiu visų laikų „Lakers“ žaidėju. Per savo karjerą krepšininkas yra įmetęs jau 25 208 taškus. Po šiąnakt vykusių rungtynių K.Bryantas pralenkė legendinį „Lakers“ žaidėją Jerry Westą. 1960–1974 metais „Lakers“ marškinėlius vilkėjęs J.Westas yra pelnęs 25 192 taškus.

K.Bryantas iš viso šiame mače žaidė 40 minučių, pelnė 44 taškus (12/21 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 8/13 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Lakers“: Kobe Bryantas 44, Ronas Atestas 18, Pau Gasolis 10 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: Rudy Gay 25, Zachas Randolphas 22 (17 atk. kam.), Lesteris Hudsonas 13, Marcas Gasolis 11 (13 atk. kam.), O.J.Mayo 9.

„Nuggets“ panaikino 17 taškų deficitą ir šventė pergalę po pratęsimo

Be savo lyderio Carmelo Anthony rungtyniaujanti Denverio „Nuggets“ komanda toliau skina pergales. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse „Nuggets“ namie 112:109 (26:26, 24:38, 23:14, 26:21, 13:10) po pratęsimo nugalėjo Sakramento „Kings“.

Įpusėjus trečiam kėliniui „Kings“ pirmavo 72:55, bet tada pradėjo vieną po kito prarasti kamuolius. Sakramento krepšininkai antroje mačo dalyje iš viso suklydo 15 kartų.

Besibaigiant ketvirtam kėliniui „Nuggets“ pirmavo 99:97, bet Spenceris Hawes išlygino rezultatą, pataisydamas komandos draugo metimą.

Pratęsime Denverio ekipą į priekį patempė Arronas Afflalo, pataikydamas dvitaškį likus žaisti 18 sekundžių. Per kitą ataką Kevinas Martinas bandė išprovokuoti pražangą, bet teisėjų švilpukas tylėjo ir „Nuggets“ šventė pergalę.

Tai buvo devintas Denverio krepšininkų laimėjimas per pastarąsias 10 rungtynių. „Nuggets“ klubui jau penktas rungtynes iš eilės dėl čiurnos traumos negali padėti Anthony.

„Nuggets“: Kenyonas Martinas 24 (12 atk. kam.), Chauncey Billupsas 23, Ty Lawsonas 15, Nene 14, Arronas Afflalo 12, Chrisas Andersenas 11.

„Kings“: Spenceris Hawes 23, Kevinas Martinas 22, Omri Casspi 14, Jonas Brockmanas (11 atk. kam.) ir Andres Nocioni po 11.