2009 01 17

Krepšinio antirekordas

Ar galite įsivaizduoti, kad krepšinio rungtynės gali baigtis rezultatu 94:1? Ir net ne Afrikoje ar Farerų salose, o JAV, kur ši sporto šaka patenką į populiariausių penketuką.
Pralaimėjom... ir nesvarbu kokiu rezultatu...
Pralaimėjom... ir nesvarbu kokiu rezultatu... / sportsbybrooks.com nuotr.

O atsitiko tai šalies mokyklų pirmenybėse, kur „Frontier Academy“ merginos sutriuškino viešnias iš „Boulder's Justice High School“. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 48:0. Neaišku, ką rūbinėje pralaiminčiom sakė komandos treneris, tačiau akivaizdu, jog pasitarimas išėjo į naudą – merginos „susiėmė“ ir pataikė vieną baudos metimą.

Laimėjusių treneris Natanas Backmenas rungtynių rezultatą komentavo labai savitai. „Mes parodėme pagarbą priešininkėms bei nesustojome žaisti ir po pertraukos. Visiems būna nesėkmingų dienų“.

Rezultatyviausia pralaimėjusių gretose buvo Justin Hay – spėkite, kiek taškų ji pelnė...?