2011 06 26

Kroatijos krepšininkės sensacingai eliminavo ispanes iš kovos dėl Europos čempionato medalių

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Europos moterų krepšinio čempionate. Kroatijos rinktinė rezultatu 75:71 įveikė ispanes ir eliminavo pastarąsias iš kovos dėl medalių.
Kroatės netikėtai įveikė ispanes
Kroatės netikėtai įveikė ispanes. / Fibaeurope.com nuotr.
Temos: 1 Medalis

Kroatės F grupėje pakilo į ketvirtą poziciją, užsitikrindamos ir vietą ketvirtfinalyje. Ispanijos krepšininkės smuktelėjo į penktą poziciją ir tuo savo pasirodymą čempionate baigė – atkrintamosiose varžybose ispanės nežais.

Ispanijos rinktinė buvo laikoma viena turnyro favoričių. Ispanės 2009 m. Europos čempionate pelnė bronzos medalius, o ant apdovanojimų pakylos lipo kiekvienose žemyno pirmenybėse nuo 2001 metų.

Kroatės per pirmąsias ketverias čempionato rungtynes buvo įveikusios tik Graikijos krepšininkes, tačiau paskutiniuose mačuose įveikė šeimininkes lenkes ir ispanes. Įdomu tai, kad lenkėms durys į kitą varžybų etapą užsitrenkė taip pat pralaimėjus kroatėms.

Rungtynių su ispanėmis ketvirtajame kėlinyje Kroatijos komanda atsilikinėjo 54:61, tačiau tuomet laimėjo atkarpą 14:0.

Jei Lietuvos rinktinė rytoj įveiks Čekiją, ketvirtfinalyje susitiks būtent su kroatėmis.

Kitose F grupės rungtynėse šiandien Prancūzija 58:54 įveikė Lenkiją.