2014 02 26

Kuklus Jono Valančiūno indėlis nesutrukdė „Raptors“ švęsti trečiosios pergalės iš eilės

Trečiąją pergalę iš eilės NBA čempionate iškovojo Jono Valančiūno atstovaujamas „Toronto Raptors“ (32/25) klubas, kuris svečiuose 99:93 (23:17, 24:24, 21:28, 31:24) įveikė „Cleveland Cavaliers“ (22/36) ekipą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aikštės šeimininkams, kurie suklupo trečią sykį paeiliui, šiose rungtynėse negalėjo padėti traumuoti Andersonas Varejao, Dionas Waitersas ir C.J.Milesas.

Permainingai vykusiame mače viskas sprendėsi per paskutiniąsias keliasdešimt sekundžių: Terrence'o Rosso tritaškis išvedė „Raptors“ į priekį 90:89, o DeMaras DeRozanas dar įdėjo į krepšį, po to įmetė dvi baudas ir svečių persvara išaugo iki 94:91. Likus žaisti 32 sekundes D.DeRozanas perėmė kamuolį ir baudų metimais įtvirtino pergalę.

J.Valančiūnas per 17 aikštelėje praleistų minučių pelnė 2 (dvitaškiai 1/2) taškus, atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą bei po sykį suklydo ir prasižengė.

33 taškus prie pergalės pridėjo ketvirtajame kėlinyje žibėjęs DeMaras DeRozanas (dvitaškiai 12/24, baudos 9/13, 6 rez. perd.), 19 – Terrence’as Rossas (tritaškiai 5/8), 15 – Greivis Vasquezas (tritaškiai 3/6), 13 – Kyle’as Lowry (tritaškiai 0/9, 9 rez. perd.).

Klivlando komandoje išsiskyrė Kyrie Irvingas (25 tšk., dvitaškiai 9/17, tritaškiai 1/5, 9 rez. perd.), Spenceris Hawesas (15 tšk., tritaškiai 3/4, 7 atk. kam.), Tristanas Thompsonas (13 tšk., 9 atk. kam.), Jarrettas Jackas (12 tšk.) bei Matthew Dellavedova (10 tšk.).

„Raptors“ klubas Rytų konferencijoje užima trečiąją vietą, o „Cavaliers“ krepšininkai žengia dešimti.

Pergalę antradienį šventė ir Donato Motiejūno atstovaujamas „Houston Rockets“ (39/18). Lietuvio klubas laimėjo dešimtą kartą per pastaruosius vienuolika susitikimų – „raketos“ svečiuose nesunkiai 129:103 (42:17, 27:34, 35:26, 25:26) nugalėjo „Sacramento Kings“ (20/37) komandą.

Nesustabdomas Hjustono ekipoje buvo Jamesas Hardenas, kurio sąskaitoje buvo 43 taškai (5/11 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai, 15/16 baudų metimai) ir 8 rezultatyvūs perdavimai. „Rokets“ lyderiui tai padaryti užteko vos 31 minutės ir 33 sekundžių.

„Rockets“ Vakarų konferencijoje yra trečioje vietoje, „Kings“ turnyrinėje lentelėje užima priešpaskutinę – keturioliktąją poziciją.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius