2010 11 18

L.Kleiza pelnė tik 3 taškus, bet jo komanda pagaliau laimėjo (video)

NBA čempionate praėjusią naktį susitiko dvi „lietuviškos“ komandos. Konferencijos autsaiderių dvikovoje Toronto „Raptors“ sugebėjo įveikti Filadelfijos krepšininkus rezultatu 94:86. Dariaus Songailos ekipa smuktelėjo į paskutinę vietą – ji turi 2 pergales ir jau 10 pralaimėjimų.
Toronto komandoje rezultatyviausias buvo 30 taškų pelnęs A. Bargnanis
Toronto komandoje rezultatyviausias buvo 30 taškų pelnęs A.Bargnanis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NBA Darius Songaila

Linas Kleiza, kurio ekipai tai buvo trečia pergalė, aikštelėje praleido beveik 22 minutes, tačiau lietuvio metimai nebuvo taiklūs. L.Kleiza pataikė vos vieną dvitaškį iš 7, prametė tritaškį ir įmetė vieną baudą iš dviejų. Prie 3 pelnytų taškų puolėjas pridėjo 7 atkovotus kamuolius.  Rezultatyviausias nugalėtojų ekipoje buvo 30 taškų surinkęs Andrea Bargnanis.

D.Songaila Filadelfijos klube žaidė pusseptintos minutės ir taškų nepelnė, tiesa, atkovojo 1 kamuolį. Į paskutinę turnyro lentelės vietą nukritusioje komandoje rezultatyviausias buvo  Eltonas Brandas – 27 taškai.