2010 10 18

L.Kleiza vėl buvo rezultatyviausias savo komandoje (video)

Trečią pergalę šeštose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse iškovojo Lino Kleizos Toronto „Raptors“ klubas: sekmadienį namuose rezultatu 121:100 (22:33, 31:22, 39:24, 29:21) sutriuškino Finikso „Suns“ krepšininkus, kuriems tai buvo jau penkta nesėkmė per šešis mačus.
Linas Kleiza prie pergalės pridėjo 12 taškų
L.Kleiza vėl buvo rezultatyviausias.
Temos: 2 NBA Linas Kleiza

Starto penkete žaidęs lietuvis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias – pelnė 23 taškus, po krepšiais atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 35 žaidimo minutes L.Kleiza pataikė 3 tritaškius iš 6, 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

Po 17 taškų prie pergalės prisidėjo Jarrettas Jackas bei Amiras Johnsonas, Sonny Weemsas, 15 – Andrea Bargnani, 14 – DeMaras DeRozanas, 8 – Jose Calderonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Steve'as Nashas (16 tšk.), Hakimas Warrickas (14 tšk.), Jasonas Richardsonas ir Joshas Childressas (po 10 tšk.) bei Grantas Hillas (10 tšk.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius