2015 01 29 /2015 01 30

„Laboral Kutxa“ klubas be gailesčio Eurolygoje sutriuškino Lino Kleizos „Emporio Armani“

Itin užtikrintą užtikrintą pergalę Eurolygos „Top 16“ etape iškovojo Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2/3) komanda, kuri namuose F grupės akistatoje 102:83 (34:18, 27:24, 23:19, 18:22) sutriuškino lietuvio Lino Kleizos atstovaujamą italų Milano „Emporio Armani“ (1/4) ekipą.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau pirmame kėlinyje ispanai pabėgo 30:16, o antrame peržengė 20 taškų skirtumo ribą – 44:23.

Šiose rungtynėse pakeitęs išvaizdą – apsikirpęs ir jau nerišėjęs kasytės – Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjas L.Kleiza buvo vienas iš matomiausių savo komandoje.

L.Kleiza ant parketo praleido 21 minutę, įmetė 14 taškų (3/3 dvit., 2/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą, 3 kartus prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

„Laboral Kutxa“: D.Bertanis (2/2 dvit., 4/5 trti.) 19, M.Jamesas (5/7 dvit.) 16, D.Adamsas (4/6 trit.) – 15, F.Causeuras – 12.

„Emporio Armani“: S.Samuelsas (8 atk. kam.) – 18, A.Gentile 15, L.Kleiza – 14, M.Brooksas – 8.

Kitose ketvirtadienį vėlai vakare pasibaigusiose F grupės rungtynėse Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkai namuose 84:70 (17:18, 20:22, 20:12, 27:18) nugalėjo pirmąją nesėkmę grupėje patyrusią Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ekipą.

„Anadolu Efes“: D.Draperis (4/4 trit.) 14, N.Krstičius 13, S.Lasme (6 atk. kam.) 12, M.Bjelica – 10.

„Olympiacos“: O.Hunteris (8 atk. kam.) – 12, V.Mantzaris ir O.Laffayette'as (3/4 trit.) po 11, K.Sloukas – 8.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 5 0 465:409

2. Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 4 1 370:335

3. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 3 2 389:394

4. Stambulo „Fenerbahče Ulker“ (Turkija) 2 2 309:289

5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 2 3 417:411

6. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 2 3 404:404

7. Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) 1 4 355:421

8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 0 4 282:328