2013 01 31

„Lakers“ bėdos nesibaigia: vėl traumuotas Dwightas Howardas

„Los Angeles Lakers“ komandą toliau persekioja nesėkmės. Kaip jau skelbėme, trečiadienį Fynikse „Lakers“ tiesiog tragiškai sužaidė paskutinį ketvirtį ir pralaimėjo „Suns“ ekipai 86:92 (22:26, 19:15, 32:22, 13:29) bei kol kas dar lieka tolokai nuo atkrintamųjų varžybų ribos.
Dwightas Howardas
Dwightas Howardas / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau ketvirtajame kėlinyje peties traumą patyrė vienas komandos lyderių ir pagrindinis „centras“ Dwightas Howardas, šiame mače spėjęs įmesti 9 taškus ir sugriebti 14 atšokusių kamuolių.

To paties dešinio peties traumą D.Howardas buvo patyręs ir sausio 4 dieną. Buvo kalbama ir apie operaciją, tačiau tuomet nutarta jos atsisakyti.

„Pažiūrėsime, kas bus toliau, bet dabar jaučiu milžinišką skausmą“, – teigė pats krepšininkas.

Šį sezoną 27 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas sužaidė 43 runtynes, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 35 minutes, pelnydavo 16,5 taško (49,6 proc. baudų), atkovodavo 11,9 bei perimdavo po 1 kamuolį, atlikdavo 1,6 rezultatyvaus perdavimo, blokuodavo 2,4 varžovų metimo ir suklysdavo po 3 kartus.