2010 01 09

„Lakers“ gavo antrą antausį iš eilės (video, visi rezultatai)

Kobe Bryantas atliko 37 metimus ir iš viso pelnė 32 taškus, tačiau to pergalei neužteko. Los Andželo „Lakers“ ekipa NBA rungtynėse išvykoje 98:107 (24:30, 19:25, 28:26, 27:26) nusileido Portlendo „Trail Blazers“ krepšininkams. NBA čempionams tai buvo antras antausis nuo varžovų iš eilės.
K.Bryantas rungtynėse krepšį atakavo net 37 kartus
K.Bryantas rungtynėse krepšį atakavo net 37 kartus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Portlendo krepšininkai jau pirmoje mačo dalyje šovė į priekį ir per du kėlinius įgijo dviženklį pranašumą – 55:43.

Trečiajame kėlinyje Lamaras Odomas buvo priartinęs „Lakers“ ekipą iki 3 taškų (71:74), bet netrukus „Trail Blazers“ krepšininkai surengė spurtą 11:0 ir skirtumas vėl tapo dviženklis (85:71).

„Lakers“: Kobe Bryantas 32 (14/37 metimų, 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Derekas Fisheris 15, Lamaras Odomas 15 (13 atk. kam.), Andrew Bynumas 13 (12 atk. kam.), Ronas Artestas 13.

„Trail Blazers“: Brandonas Roy 32, Jerrydas Baylessas 21, Andrew Milleris 17 (7 rez. perd.), Martellas Websteris 14 (8 atk. kam.), Juwanas Howardas 8 (10 atk. kam.), Lamarcusas Aldridge‘as 8 (8 atk. kam.).

„Magic“ nesėkmės tęsiasi

Ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Orlando „Magic“ krepšininkai. Jie išvykoje 97:104 (29:29, 27:22, 21:20, 20:33) turėjo pripažinti Vašingtono „Wizards“ ekipos pranašumą.

Keturių pralaimėjimų paeiliui serija Orlando ekipai yra ilgiausia nuo 2007-ųjų.

Paskutinio ketvirčio pradžioje „Magic“ dar turėjo solidžią 10 taškų persvarą (81:71), bet namie žaidę Vašingtono krepšininkai pasiduoti neketino. „Wizards“ surengė spurtą 13:2 ir likus žaisti 7 minutes minimaliu skirtumu į priekį išsiveržė  „Wizards“ – 84:83.

Nors kitoje atakoje Dwightas Howardas buvo sugrąžinęs persvarą Orlando ekipai (85:84), bet tada šeimininkai ir vėl spurtavo 10:1 ir pabėgo nebepavejamai (94:86).

„Magic“: Dwightas Howardas 23 (11 atk. kam.), Mickaelis Pietrusas 14, J.J.Redickas 14, Jasonas Williamsas 10, Vince‘as Carteris 8, Rashardas Lewisas 8.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 28 (11 atk. kam.), Caronas Butleris 23, Randy Foye 20, Brandonas Haywoodas 18 (15 atk. kam.).