2012 10 14 /10:45

Pasiruošimas sezonui stringa: „Lakers“ pralaimėjo trečią kartą iš eilės, Majamio „Heat“ nusileido „Clippers“

Trečią pralaimėjimą draugiškų rungtynių cikle patyrė Los Andželo „Lakers“ klubas, kuris namuose 86:99 (25:22, 21:13, 23:34, 17:30) nusileido Jutos „Jazz“ ekipai.
Kobe Bryantas
Kobe Bryantas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po apylygiai sužaisto pirmojo kėlinio (25:22) aikštės šeimininkų lyderis Kobe Bryantas antrojo ketvirčio metu surengė solo pasirodymą ir inicijavo komandos spurtą. Atleto vedini „Lakers“ pelnė 13 taškų be atsako, iš kurių aštuoni buvo K.Bryanto taškai surinkti baudų metimais, ir išsiveržė į priekį 14 taškų skirtumu (44:30).

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštėje pakito – Jutos ekipos žaidėjai surengė spurtą 15–4 ir sumažino savo deficitą per vieną metimą (52:50). Lemiamo kėlinio metu „Jazz“ klubas po laimėtos atkarpos 8–0 įgijo dviženklę persvarą (82:72). Per likusį laiką svečiai išlaikė turimą pranašumą ir iškovojo pergalę.

„Man patinka, kad aikštėje pasirodę vyrukai žaidžia iš visų jėgų ir kokybiškai išnaudoja tą laiką, kurį praleidžia ant parketo. Visi stengiamės augti kartu – žaidėjai turi išmokti, kam iš kokios pozicijos atakuoti patogiau, kaip kartu sėkmingai grįžti į gynybą bei suprasti, kaip vykdome rotaciją ir komunikuojame aikštėje. Norime, kad visi būtų įsitraukę į šį procesą“, – po mačo kalbėjo nugalėtojų ekipos strategas Tyrone'as Corbinas.

„Jazz“: Enesas Kanteris (5/9 dvit., 4/7 baud., 14 atk. kam.) ir Marvinas Williamsas po 14, Jamaalas Tinsley 11, Gordonas Haywardas ir Alas Jeffersonas (8 atk. kam.) po 10.

„Lakers“: Kobe Bryantas 18 (3/7 dvit., 12/14 baud., 8 atk. kam.), Metta World Peace 13, Pau Gasolis 11, Antawnas Jamisonas, Davidas Ebanksas ir Robertas Sacre (10 atk. kam.) po 9.

Antrą pralaimėjimą ikisezoninėse rungtynėse patyrė praėjusio sezono čempionai Majamio „Heat“ krepšininkai, kurie rezultatu 89:99 (22:32, 21:25, 24:27, 22:15) nusileido Los Andželo „Clippers“ klubui.

Los Andželo klubas rungtynių iniciatyvą perėmė pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet spurtavo 8:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą (22:32). Antrasis kėlinys klostėsi pagal „Clippers“ parengtą scenarijų ir klubas į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas solidžią persvarą (43:57).

„Heat“ ir trečiajame kėlinyje nesugebėjo persverti rungtynių svarstyklių į savo pusę – „Clippers“ pranašumas netruko pasiekti 20 taškų ribą (59:79). Paskutiniame ketvirtyje aikštelėje pasirodę Majamio klubo atsarginiai žaidėjai surengė spurtą 12:0 ir sumažino deficitą iki 6 taškų (87:93), tačiau pergalingai užbaigti rungtynių nesugebėjo.

Los Andželo krepšininkai užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (49:36), tačiau jie pataikė tik 28 procentus mestų tritaškių (5/18).

„Heat“: Rodney Carney 15, Chrisas Boshas bei LeBronas Jamesas po 11, Joshas Harellsonas ir Terrelas Harrisas po 9, Dwyane‘as Wade‘as 7, Norrisas Cole‘as, Shane‘as Battieras bei Ray‘us Allenas (0/5 trit.) po 6.

Clippers“: DeAndre Jordanas 18 (8/8 dvit., 9 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 15, Blake‘as Griffinas 13 (5/11 dvit., 10 atk. kam.), Caronas Butleris ir Mattas Barnesas po 11, Grantas Hillas ir Ericas Bledsoe po 8, Willie Greenas 5, Chrisas Paulas 4 (6 rez. perd.).