2010 06 02

Lavrinovičius pelnė 15 taškų, triuškinama „Montepaschi“ pergalė

Pirmose Italijos elitinės krepšinio lygos pusfinalio iki trijų pergalių rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtojas bei čempiono titulą ginantis Sienos „Montepaschi“ klubas su Kšyštofu Lavrinovičiumi antradienį namie 100:73 (31:17, 20:20, 33:17, 16:19) sutriuškino Tautvydo Lydekos bei Armino Urbučio Kantu „NGC Medical“ komandą.
K.Lavrinovičius su Sienos ekipa gina čempionų titulą
K.Lavrinovičius su Sienos ekipa gina čempionų titulą. / „Scanpix“ nuotr.

K.Lavrinovičiaus sąskaitoje – 15 taškų, 7 po krepšiais atkovoti bei vienas perimtas kamuolys, dvi klaidos ir pražanga. Per 21 minutę jis pataikė 1 tritaškį iš 2, 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 4 baudų metimus.

T.Lydeka svečiams pelnė 8 taškus, sugriebė 4 bei perėmė 1 kamuolių ir surinko 4 pražangas. Per 17 minučių lietuvis pataikė visus 3 dvitaškius ir abu baudų metimus. 23 minutes starto penkete rungtyniavęs A.Urbutis įmetė 4 (dvitaškiai 1/2, baudos 2/2) taškus, gynyboje atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius bei triskart prasižengė.

23 taškais prie pergalės prisidėjo Romainas Sato, 15 – Davidas Hawkinsas, 11 – Terrellas McIntyre'as, 10 – Henry Domercantas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Maartenas Leunenas bei Jerry Greenas (po 14 tšk.), Vladimiras Micovas (13 tšk.) ir Nicolas Mazzarino (9 tšk.).

Antrąsias pusfinalio rungtynes ekipos ketvirtadienį vėl žais Sienoje.