2014 03 07

LeBronas Jamesas sustojo – sustojo ir „Heat“ pergalių mašina

Antrąją nesėkmę iš eilės NBA čempionate ketvirtadienį patyrė nugalėtojos titulą ginanti „Miami Heat“ (43/16) ekipa, kuri svečiuose 87:111 (22:37, 29:25, 23:20, 13:29) nerado priešnuodžių prieš vicečempionę „San Antonio Spurs“ (45/16) komandą.
LeBronas Jamesas
LeBronas Jamesas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antradienio naktį net 61 tašką į „Charlotte Bobcats“ krepšį įmetęs LeBronas Jamesas per kitas dvejas rungtynes surinko vos 41, o jo atstovaujama „Heat“ negali priartėti prie NBA Rytų konferencijoje pirmaujančio „Indiana Pacers“ klubo.

L.Jamesas dar pirmojo kėlinio viduryje nusprendė su „Spurs“ kovoti be apsauginės veido kaukės, kuri jam buvo reikalinga po nosies traumos.

Nors krepšininkas pelnė 19 taškų, tačiau „iš žaidimo“ pataikė tik 6 metimus iš 18 bei suklydo 5 kartus. Tiesa, puolėjas atkovojo 8 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Heat“ atsiliko 76:84, o likus žaisti 7 minutes Majamio klubo deficitas siekė tik 11 taškų (80:91), tačiau tuomet aikštės šeimininkai spurtavo 20:7 ir šventė penktąją pergalę iš eilės.

24 taškus svečiams surinko Chrisas Boshas (dvitaškiai 9/14, tritaškiai 1/2, baudos 3/3, 7 atk. kam.), 16 – Dwyane’as Wade’as (dvitaškiai 7/14, 7 rez. perd.), 11 – Michaelas Beasley.

Penktąją pergalę iš eilės iškovojusioje „Spurs“ komandoje pasižymėjo Timas Duncanas (23 tšk., dvitaškiai 9/13, 11 atk. kam.), Tony Parkeris (17 tšk., dvitaškiai 6/14), Borisas Diaw (16 tšk., dvitaškiai 3/3, tritaškiai 2/2, baudos 4/5, 8 atk. kam., 5 rez. perd.) bei Kawhi Leonardas (11 tšk., 5 atk. kam., 5 per. kam.).

Majamio klubas Rytų konferencijoje užima antrąją vietą, o San Antonijaus ekipa analogiškoje pozicijoje žengia Vakaruose.

Antrame ketvirtadienio NBA mače apskritai nebuvo kalbos apie intrigą. Los Andželo ekipų derbyje „Clippers“ (43/20) net 142:96 (29:27, 44:13, 36:20, 33:34) nušlavė „Lakers“ (21/41) krepšininkus.

Pirmąjį šių komandų susitikimą „Clippers“ laimėjo 123:87 bei šventė pergalę šešiuose iš paskutiniųjų septynių akistatų.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė Darrenas Collisonas, kurio sąskaitoje 24 taškai, 4 atkovoti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai. 20 taškų prie pergalės pridėjo Blake‘as Griffinas, 17 – Mattas Barnesas, 14 – DeAndre Jordanas (12 atk. kam.), 13 – Chrisas Paulas (11 rez. perd.).

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Pau Gasolis (21 tšk.), Xavieras Henry (15 tšk.) bei Kentas Bazemore’as (14 tšk., 6 rez. perd.).

Šeštąją pergalę iš eilės iškovojęs „Clippers“ klubas Vakarų konferencijoje užima ketvirtąją vietą, o „Lakers“ komanda vėl smuktelėjo į paskutinę – penkioliktąją – poziciją.

Dar viename mače „Phoenix Suns“ privertė pasiduoti „Oklahoma Thunder“ 128:122 (32:41, 29:24, 40:33, 27:27).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius