LeBronas patyrė traumą, Wade'as sveiksta lėčiau nei tikėtasi (video)

Įspūdingą sudėtį vasarą surinkusią Majamio „Heat“ komandą per pasiruošimo sezonui etapą persekioja traumos. Jau pirmame ikisezoniniame mače kojos traumą patyrė Dwyane'as Wade'as, o antradienį per dvikovą su Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA susižeidė ir LeBronas Jamesas.
L.Jamesas dėl mėšlungio nebaigė rungtynių su CSKA
L.Jamesas dėl mėšlungio nebaigė rungtynių su CSKA. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiame kėlinyje L.Jamesas po dar vieno prasiveržimo ir varžovų pražangos iš karto pasiprašė būti pakeičiamas. Šlubčiodamas krepšininkas paliko aikštelę ir, nors ketvirtame kėlinyje sėdėjo ant „Heat“ komandos atsarginių žaidėjų suolelio, daugiau nežaidė.

Tiesa, kaip po varžybų pranešė „Heat“ klubas ir pats krepšininkas, L.Jameso trauma nėra rimta – koją tiesiog sutraukė mėšlungis.

„Man taip nutinka ne pirmą kartą, todėl žinojau, kad tai mėšlungis. Jaučiuosi neblogai, todėl jei reikės žaisti kitose rungtynėse, žaisiu“, – neabejojo „Heat“ žvaigždė, šią vasarą persikėlusi iš Klivlando „Cavaliers“.

Nors rungtyniavo tik 26 minutes, L.Jamesas spėjo surinkti 22 taškus, atlikti 7 rezultatyvius perdavimus ir buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. „Heat“ ekipa pirmoje mačo pusėje dominavusius varžovus iš Rusijos įveikė rezultatu 96:85.

Daug didesnį susirūpinimą „Heat“ stovykloje kelia kito lyderio D.Wade'o trauma. Nors buvo prognozuojama, kad spalio pradžioje pirmose ikisezoninėse rungtynėse kojos raumenį pasitempęs gynėjas į aikštelę gali grįžti vos po savaitės, dabar abejojama, ar jis spės pasveikti iki pirmos oficialios NBA lygos dvikovos spalio 26 dieną su Bostono „Celtics“.