2012 03 13

Legionierių duona: Donatas Motiejūnas buvo rezultatyvus Lenkijoje, Martynas Pocius Ispanijoje nesublizgėjo

Įvairaus pajėgumo Senojo žemyno nacionaliniuose čempionatuose rungtyniauja dešimtys Lietuvos krepšininkų. Mūsiškių galima sutikti maždaug 30-yje Europos šalių.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lenkijoje – puikus D.Motiejūno pasirodymas

Lenkijos pirmenybių antrojo etapo A grupės rungtynėse Gdynės „Asseco Prokom“ (3 ir 1) ekipa su Donatu Motiejūnu namuose 92:84 (18:18, 16:20, 17:12, 24:25, 17:9) po pratęsimo palaužė Dainiaus Adomaičio treniruojamą Slupsko „Energa Czarni“ (2 ir 2) komandą, kurios garbę gina Mantas Česnauskis.

D.Motiejūnas per 36 žaidimo minutes pelnė 21 tašką (9/16 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), atkovojo 6 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė, išprovokavo 7 pražangas ir buvo antras pagal rezultatyvumą savo klube.

22 taškus įmetė, 6 kamuolius atkovojo ir 8 rezultatyvius perdavimus nugalėtojams atliko Jerelas Blassingame'as. 15 taškų pridėjo Przemyslawas Zamojskis.

26 minutes žaidęs M.Česnauskis surinko 13 taškų (3/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems buvęs „Šiaulių“ aukštaūgis Davidas Weaveris pelnė 17 taškų.

M.Pocius žaidė blankiai, bet „Real“ nugalėjo D.Songailos ekipą

Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse pasiekė Martyno Pociaus atstovaujamas Madrido „Real“ (19 ir 5) klubas, namuose 76:55 (21:10, 13:12, 27:15, 15:18) sutriuškinęs Valjadolido „Blancos Rueda“ (6 ir 18) ekipą, kuri dar neregistravo Dariaus Songailos.

M.Pocius per 21 minutę pelnė 4 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/4 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas.

Nugalėtojams Sergio Llullas įmetė 22, Sergio Rodriguezas – 11 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė Isaacas Lopezas ir Jasonas Robinsonas surinkę po 8 taškus.