2014 12 21

Lenkijos krepšinio pirmenybėse lietuvių klubams sekėsi skirtingai

Nesėkmę Lenkijos krepšinio lygos 12-ojo turo rungtynėse patyrė trečiąją vietą užimantis Manto Česnauskio Vroclavo „Šląsk“ (9/3) klubas, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 78:87 (17:16, 20:23, 20:12, 14:20, 7:16) nusileidęs į tryliktąją poziciją pakilusiems Dambrovos Gurnicos MKS (3/9) krepšininkams.
Tautvydas Lydeka
Tautvydas Lydeka / Augusto Didžgalvio nuotr.

Vos 6 minutes ir 11 sekundžių aikštelėje praleidęs Lenkijos pasą turintis M.Česnauskis prametė dvitaškį bei abu tritaškius ir taškų nepelnė, tačiau spėjo sugriebti 1 kamuolį.

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Zgoželeco „Turow“ (11/0) ekipa, o į antrąją vietą pakilo Radomo „Rosa“ (9/3), savo aikštėje 73:62 (25:6, 15:23, 12:15, 21:18) nugalėjusi šeštąją nesėkmę patyrusį bei šeštąją vietą užimantį Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ klubą su Šarūnu Vasiliausku, Eimantu Bendžiumi ir Tautvydu Lydeka.

Po 15 taškų pralaimėjusiems įmetė Michalas Michalakas ir E.Bendžius, 10 – T.Lydeka, o Š.Vasiliausko sąskaitoje 5 taškai.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Šarūnas Vasiliauskas

Beveik 34 minutes (33:52) aikštelėje praleidęs E.Bendžius prametė visus 3 tritaškius, pataikė 4 dvitaškius iš 8 bei visus 7 baudų metimus, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

25 minutes (25:13) rungtyniavęs T.Lydeka į varžovų krepšį įmetė 3 dvitaškius iš 4 ir visus 4 baudų metimus, sugriebė 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus.

23 minutes (22:44) žaidęs Š.Vasiliauskas pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 1 dvitaškį metimą iš 4, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

Penktąją pergalę dvyliktosiose rungtynėse iškovojo ir į devintąją vietą pakilo Arvydo Eitutavičiaus Vloclaveko „Anwil“ komanda, namuose 82:78 (17:17, 24:17, 17:16, 24:28) įveikusi keturioliktojoje pozicijoje esančią Tarnobžego „Jezioro“ (3/9) ekipą.

Per 17 žaidimo minučių (16:56) lietuvio indėlis į pergalę – 14 taškų (1/3 dvit., 3/3 trit., 3/4 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir dvi pražangos.

Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ (6/5) klubas nukrito į aštuntą vietą.