2014 01 18

LKL – lengvos „Pieno žvaigždžių“ ir „Šiaulių“ pergalės

Lietuvos krepšinio lygoje pergalę iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda, šeštadienį namuose 86:58 (21:17, 25:13, 25:13, 15:15) sutriuškinusi Alytaus „Dzūkijos“ (6/10) krepšininkus. „Šiauliai“ įveikė Kauno rajon o „LSU-Atletą“
Egidijus Dimša
Egidijus Dimša / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pasvalio klubas rungtynių baigtį pradėjo spręsti jau antrajame kėlinyje, kai surengė spurtą 23:2, po kurio šovė į priekį 46:30.

Po ilgosios pertraukos „Dzūkijai“ taip ir nepavyko atsitiesti, ekipa krito į dar vieną duobę – 0:10. „Pieno žvaigždžių“ klubas nuaidėjus finalinei sirenai šventė triuškinamą pergalę 86:58.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 27, Artūras Jomantas 15, Dovydas Redikas 13, Žygimantas Jonušas 11.

„Dzūkija“: Giedrius Kurtinaitis 15, Darius Gvezdauskas 13, Giedrius Staniulis 8.

Kitame šeštadienio susitikime pergalę iškovojo „Šiaulių“ klubas, savo aikštėje 87:71 (27:20, 24:15, 23:24, 13:12) nugalėjęs lygos autsaiderį Kauno rajono „LSU-Atletą“.

Įtempta kova tarp „Šiaulių“ ir „LSU-Atleto“ taip pat truko neilgai. „LSU-Atletas“ užstrigo puolime ir leido Šiaulių komandai išsiveržti į priekį 26:9. Antrame kėlinyje „Šiauliai“ dar labiau padidino savo persvarą ir jau neleido abejoti jų pergale – 87:71.

„Šiauliai“: Chrisas Cooperis 16, Derekas Needhamas ir Julius Jucikas po 13, Rokas Giedraitis 12.

„LSU-Atletas“: Vidmantas Sragauskis 18, Arūnas Sakalauskas 16, Žygimantas Skučas ir Taurantas Tamošiūnas po 9.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):